banner197

Erdoğan: "Ligi en üstte bitirmek istiyoruz!"

Sivasspor'un oyuncusu Erdoğan Yeşilyurt'tan açıklamalar...

Erdoğan: "Ligi en üstte bitirmek istiyoruz!"

Sivasspor'un sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Erdoğan Yeşilyurt, "Hocamız ne zaman şans verirse ben elimden geleni yapıyorum. Sonuçta işim bu. Oynatırsa mücadele ederim ve oyunu değiştirmeye çalışırım." dedi.

Antrenman sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan başarılı futbolcumuz Erdoğan Yeşilyurt, takımımızda güzel bir havanın olduğunu belirterek, "Lideriz ve en önemlisi takım olmaktır. Rıza hoca her zaman bize söylüyor; 'Takım halinde oynarsak, her zaman herkesi yenebiliriz.' Şuan da öyle. Beşiktaş'ı yendik, Galatasaray'ı 10 kişiyle zorladık. İnşallah bunu sürdürürüz. Kasımpaşa çok ters bir takım. Çok konsantre olmamız lazım. İnşallah bu maçı da alır ve bu haftayı da lider olarak bitiririz.  Ne olursa olsun sezon sonunda ligi en üstte bitirmek istiyoruz." dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay'ın şans verdiği sürece elinden geleni yaptığını belirten Erdoğan, "Hocamız ne zaman şans verirse ben elimden geleni yapıyorum. Sonuçta işim bu. Oynatırsa mücadele ederim ve oyunu değiştirmeye çalışırım. Bizim ortamımız ve arkadaşlığımız çok iyi. Rıza hocanın da istediği şey bu. Arkadaşlık olursa herkesi yenebiliriz diye düşünüyor. İster yabancı olsun ister yerli oyuncular olsun beraberiz. Arkadaşlığın çok önemli olduğunu düşünüyoruz. İnşallah böyle devam ederiz." diye konuştu.

Milli takım ile ilgili de açıklamaya değinen Erdoğan, "Herkesin hedefi milli takım. İnşallah bir gün olur." ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER