Ankaragücü'nde 2 Sporcuya Milli Davet!

Ankaragücü sporcularından Nuray Levent ve Melisa Güneş'e Milli Davet..

Ankaragücü'nde 2 Sporcuya Milli Davet!

Bu yıla ertelenen Tokyo Olimpiyat Oyunları ve Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Kadın Millî Halter Takımına,

Ankaragücü lisanslı sporcusu Nuray Levent davet edilirken, Gençler Dünya Şampiyonası ve Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Kadın Millî Halter Takımı'na  ise Melisa Güneş çağrıldı.

Ankaragücü Halter Takımı Antrenörü Ertan Mert, sporcuların milli takımda mücadele edecek olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek "Sporcularımızın büyük başarılara imza atarak, Ankaragücümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum. Bizlere her türlü desteği sağlayarak, ülkemize ve Ankaragücümüze başarılı sporcular yetiştirmemize büyük katkı sunan başta kulüp Başkanımız Fatih Mert ve yönetim kurulumuza, aynı zamanda bizi her yarışmada destekleyen büyük Ankaragücü taraftarına teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. 

Antrenör Halil İbrahim Turan ise, şampiyonalar için çok emek harcadıklarını vurgulayarak,  "İnşallah başarılarla dönüp, kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmiş olacağız. Sporcularımız Milli takımda mücadele edecek olması bizim için büyük bir mutluluk” dedi.

DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER