Dünya Ve Avrupa Şampiyonu Sokak Kavgası Kurbanı Oldu..

Rusya'nın Habarovsk kentinde korkunç bir cinayet yaşandı. 32 yaşındaki Rus dünya ve Avrupa şampiyonu powerlifter Andrey Drachev sokak ortasında dövülerek öldürüldü. Çeşitli haber kaynakları Drachev'i öldüren kişinin Anar Ziranov adlı bir MMA dövüşçüsü olduğunu ifade ederken Ziranov polis tarafından her yerde aranıyor.

Dünya Ve Avrupa Şampiyonu Sokak Kavgası Kurbanı Oldu..

32 yaşındaki Rus vücut geliştirme sporcusu ve powerlifter Andrey Drachev, sokak kavgasında bir kişi tarafından dövülerek öldürüldü. Olay, Rusya’nın uzak doğusunda yer alan Habarovsk şehrinde gerçekleşirken Drachev’in hayatını kaybetmesine neden olan kavganın görüntüleri internette yayıldı.


Drachev’le kavga eden ve döner tekme ile şampiyon sporcuyu devirdikten sonra yerde hareketsiz yatan Drachev’in başına peş peşe yumruklar vuran kişinin ise Azerbaycanlı MMA dövüşçüsü Anar Ziranov olduğu ifade ediliyor. Polis her yerde 27 yaşındaki dövüşçü Ziranov’u arıyor. Sputnik Azerbaycan ve Russia Today’in haberlerine göre ise Anar Ziranov ismiyle bilinen şahsın gerçek adı Anar Allakhveranov.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER