Sosyal İddaa Tahmin Platformu Protipster İle Her Spor Dalına Ait Kolayca Tahmin Bulun

Sosyal İddaa Tahmin Platformu Protipster İle Her Spor Dalına Ait Kolayca Tahmin Bulun
Protipster İddaa Tahminleri

İddaa’yla ilgileniyorsanız mutlaka başarılı iddaa Tahminleri ulaşabileceğiniz platformlar da arıyorsunuz demektir. ProTipster, işte bu aramalarınıza cevap verebilecek farklı bir iddaa tahminleri sitesi. Farklı olarak tanımlama sebebimiz genelde bu tarz sitelerde maçlara dair istatistiklere göre iddaa tahminleri seçmeye alışmışızdır. ProTipster’da ise herkes iddaa tahminlerini girmekte özgür ve istatistikleri geliştikçe tahmincilerin puanı da artıyor. Siz de aradığınız iddaa tahminlerine istatistiklerinin başarılı olduğuna emin olduğunuz bir tahminciden ulaşmış oluyorsunuz. 0’la 10 arasında artıp azalan bu puan sisteminde en önemli değişkenler ise tahmincilerin takım ve liglerdeki başarıları. Bu da ProTipster’ı farklı bir iddaa tahminleri sitesi dememe sebep olan özelliklerden biri. Tahminciler Twitter’da ya da farklı platformlarda genel başarılarını öne çıkarmaya çalışsa da ProTipster uzmanlık alanlarındaki başarıları önemsiyor. Hatta takım ve turnuva bazında tahminciler başarılarına bağlı olarak rozetler kazanabiliyor. ProTipster’a spor ve iddaa tahminleriyle ilgilenen herkesin mutlaka göz atması gerektiğini düşünüyorum. Zaten iyi bir tahminci olduğunuzu düşünüyorsanız da hızlıca yüksek puanlı tahminler üreterek ProTipster sayesinde para da kazanabilirsiniz.

Protipster Basketbol Tahminleri

ProTipster’da aynı zamanda Türkiye’de gitgide daha popüler hale gelen Basketbol Tahminleri alanında da kendinizi geliştirebilirsiniz. İddaa’nın her geçen gün farklı oyun türleriyle seçeneklerini arttırdığı basketbol için Türkçe içerik bulmak biraz daha zor. Çünkü Türkiye’de İddaa denince akla gelen ilk spor futbol olduğundan basketbol konusunda çok eksiğimiz olduğu kesin. ProTipster bu açığı da kapatan sitelerden biri. Sitede özellikle Avrupa Ligleri ve NBA başladıktan sonra her gün binlerce basketbol tahminleri bulmak mümkün. Aynı zamanda az önce anlattığımız puan sistemi sayesinde bu tahminler arasından da tutma olasılığı yüksek olanları ayıklamak oldukça kolay. Siz de basketbol tahminleri konusunda iddialıysanız kendi tercihlerinizi de paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda İddaa’ya göre çok daha fazla oyun çeşitliliği olduğu için kendinizi hiç para ödemeden tamamen ücretsiz olarak farklı marketlerde de deneme şansı bulabilirsiniz. Alt / üst için tek bir bareme takılı kalmak zorunda değilsiniz ve handikapsız olarak da tüm basketbol maçları için tahminlerinizi yapabilirsiniz. Özellikle basketbol tahminleri konusunda İddaa’da erken davranmak çok önemli. İddaa’da bülten ilk açıklandığı anda Avrupa’ya göre hatalı alt üst oranları ve handikaplarla karşılaşmak mümkün.

Protipster Oranı Düşen Maçlar

ProTipster uluslararası bir tahmin platformu olduğundan sitede dünyanın dört bir yanından tahminciler bulmak mümkün. Bu sebeple İddaa için Oranı Düşen Maçlar önceden kestirmek de mümkün olabiliyor. Çok fazla tahmincinin belli bir alana yöneldiğini gördüğünüzde zaten onların ProTipster’da oynadığı oranların da aynı olmadığını göreceksiniz. Çünkü çoğunlukla oranı düşen maçların sebebi birçok kişinin o maça oynamasıdır. ProTipster sayesinde bu konuda da daha oranlar değişmeden erken yorumlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda sizin ProTipster’da tahmini gördüğünüz an bu maç artık oranı düşen maçlar arasındaysa yanında kırmızı bir ok göreceksiniz. Oranlar ilk açıklandığı ana yakın zamanda bahis yaparsanız daha yüksek ganyan yakalama şansınız o kadar artar. Tabii bu durumun tersi de mümkündür. O yüzden dikkatli olmak gerek. Özetle ProTipster’da hiç risk almadan hem tahmin girerek hem kupon yaparak kendi istatistiklerinizi görüp para kazanabilirsiniz ya da en iyi tahminleri bularak bunları iddaa kuponlarınızda kullanabilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2017, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER