Doğan Dirim'den Ali Sami Yen'e büyük terbisiyesizlik Arda Turan ve Candaş Tolga ışık sert tepkiyle karşılaştırdı. 

İlk olarak Candaş Tolga Işık ""Sports Digitale kanalıyla henüz başlamayan iş arkadaşlığımızı bugün itibarıyla bitirmiş bulunuyorum. Yaptığım röportajı da yayınlamamalarını rica ettim. Umarım saygı gösterirler. Birlikte çalıştığım tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ederim. Herkese selamlar, sevgiler." açıklaması yaptı.

Hemen ardından Arda turan, "Candaş Tolga Işık, hem dostluğuna hem gazeteciliğine sonsuz güvendiğim bir abimdir. Onun olduğu her işte koşulsuz yer alırım. Ama bu ülkede kimsenin, unvanı ne olursa olsun, Türk sporunun ve Galatasaray’ın sembol ismi Ali Sami Yen’in adını alaycı bir şekilde diline dolamasına izin vermem. Kanalla ilişiğini kestiğini açıklayan Candaş abiye bu hassas ve örnek tavrı için çok teşekkür ederim. Röportajın kaydı sırasında emek veren tüm arkadaşlar haklarını helal etsinler. Bu ülkenin değerlerine saygı bizim şaşmaz pusulamızdır." açıklaması yaptı!

Arda Turan ve Candaş Tolga Işık neden sinirlendi! Doğan Dirim ne yaptı soruları, Sports Dijitale ali Sami Yen'e hakaret eden kim sorularını beraberinde getirdi.

Kanalın yöneticileri arasında yer alan Doğan Dirim isimki kişi Arda turan konuk olmasının ardından haftaya da Ali Sami Yen'i konuk alacağız açıklaması hem Arda Turan'ı hem Candaş Tolga Işık sinirlendirdi. Candaş Tolga Işık yeni bölümü yayınlamazsanız sevinirim derken, Arda Turan Candaş Tolga Işık'ı tebrik etti.