Katar'da düzenlenen Dünya Kupası'nda İngiltere ile gösterdiği performans sonrası futbol kamuoyunun gündemine damga vuran Jude Bellingham için devler sıraya girdi. Real Madrid'den sonra PSG de yarışa katıldı. Fransız devinin başkanı da yaptığı açıklama ile transfer isteğini doğruladı.

İngiltere'iy çeyrek finale taşıyan en önemli paylardan birine sahip olan Jude Bellingham paylaşılamıyor. Borussia Dortmund'un transfer etmesi sonrasında yukarı giden ivmesini Katar performansıyla taçlandıran genç futbolcu için en güçlü adayın Real Madrid olduğu söyleniyordu ancak bir de rakip çıktı. PSG Başkanı Al-Khelaifi, yıldız oyuncuya talip olduklarını ve kulübüyle görüşeceklerini duyurdu.

Paris Saint-Germain (PSG) satışta! İşte istenen ücret Paris Saint-Germain (PSG) satışta! İşte istenen ücret

İngiltere çok şanslı

Jude Bellingham'ın transfer hedeflerinde olduğunu vurgulayan Katarlı Al-Khelaifi, "Onu herkes istiyor, bunu saklayacak değilim. Bir kulübü var ve buna saygı duyuyoruz. Onu kadromuza katmak için öncelikle Borussia Dortmund'la görüşeceğiz. Dürüst olmak gerekirse, İngiltere ona sahip olduğu için çok şanslı. Turnuvanın en iyi oyuncularından biri. İlk Dünya Kupası'nı harika geçiriyor. Sakin, rahat ve kendine güveniyor. Müthiş bir performans." değerlendirmesinde bulundu.