2022 Dünya Kupası'nı şampiyon olarak tamamlayan Arjantin'de süper yıldız Lionel Messi, Instagram'daki paylaşımı ile tarihin en yüksek beğeni sayısını elde etti ama yorum konusunda Trabzonspor taraftarını geride bırakmayı başaramadı.

Katar'da düzenlenen Dünya Kupası'nda mücadele eden Arjantin, favorilerden biri oalrak gittiği turnuvada Fransa ile uzatmalar sonucu atılan penaltılarla şampiyonluğa uzandı. Şüphesiz gözler Lionel Messi'nin üzerindeydi. Tek eksiği bu kupa olan süper yıldız, koleksiyonun eksik parçasını tamamadıktan sonra sosyal medya hesabı Instagram'da yaptığı paylaşımla da tarihe geçmişti. Tangocunun paylaşımına yapılan 75 bine yakın beğeni dünya rekoruydu. Ancak yorum sayısında bu sayı aynı değeri taşımıyor.

Süper Lig devinden Brynhildsen için son teklif! Süper Lig devinden Brynhildsen için son teklif!


Trabzonspor taraftarı Messi'yi yendi!

Dünya şampiyonu Messi, kupa ile yaptığı paylaşım sonrasında fotoğrafına 2 milyon yorum alırken Trabzonspor taraftarlarının Alexander Sörloth'un yeniden takıma dönmesi için yaptığı çağrı bu sayının çok daha üstünde mesaj elde etti. Norveçli oyuncunun antrenmandan çekilen fotoğrafı ile oluşturduğu gönderiye 3.3 milyon yorum ileti yazıldı.

Golcü futbolcu söz konusu mesajlar ile ilgili olarak; 'Gelen mesajlardan dolayı telefon numaramı değiştirdim. Instagram bildirimlerini kapattım. Telefon numaramı ele geçirmişler' açıklaması yapmıştı..