Galatasaray başkanı Dursun Özbek flaş açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, bugünkü idman öncesinde basın mensuplarının karşısına geçti ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkan Özbek'in öne çıkan açıklamaları:

Galatasaray Fenerbahçe maçı Twitter canlı izle Galatasaray Fenerbahçe maçı Twitter canlı izle

"Gururla söylüyorum. Mensubu olduğum Galatasaray camiasının ne kadar sosyal faaliyetlerde ne kadar öncü olduğunu gördük. Riva'ya gitti üzerine algı yapılıyor." 

"Bunun sonu gelsin. Benim oradaki mevcudiyetim depremzede çocuklar ve aileleri içindi. Onlara bugünlerde yardımcı olmak iyi bir şeydir. Yaraları sarmak için Galatasaray'a baksınlar, örnek alsınlar."

"Galatasaray cumhuriyete bağlı, Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda bir camiadır. Bunu defalarca kanıtladık."

"Serhan Çetinsaya'ı tanımam ancak babası Süleyman Bey benim 30 yıllık arkadaşım. Kendisi 30 yaşlarındaymış galiba. Beşiktaş'ta asbaşkanlık görevine gelmiş. Dün babası beni aradı. Oğlu adına tüm Galatasaray camiasından özür diledi." 

"Biz gergin değiliz. Şampiyon belli. Gerginlik asıl ikincilik ve üçüncülük savaşında. Galatasaray Divan Kurulu'nda, Galatasaray'ın iç meseleleri konuşulur. Fenerbahçe Divan Kurulu'na bakıyoruz, 3 saatlik toplantının 2.5 saatinde Galatasaray'ı konuşmuşlar. Korku etrafı sarmış, Galatasaray'la ilgili sözler söyleyerek bu ateşi söndüremezsiniz. Geçmişteki bir söz için söylüyorum bunu. Bu ateş, üfleyerek sönmez."

"Stadımıza her maç 50 bin kişi geliyor. Bir tane çatlak ses yok. Bu koalisyonun bize olan saldırıları bizi kuvvetlendiriyor"