Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Futbol AŞ yöneticisi Erden Timur, gerçekleştirilen sponsorluk imza töreninde konuştu.

Başkan Özbek'in açıklamaları: 

 TÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN DEĞERLİ KADROSUNU KURDUK

"Galatasaray'ın özünde, DNA'sında hiçbir bahane arkasına sığınmadan başarıya ulaşmak, bunun için çalışmak vardır. Bugün de aynı şeyi yapıyoruz. Koyduğumuz hedefler için durmadan çalışıyoruz. Türk futbol tarihinin piyasa değeri en yüksek kadrosunu kurduk."

"Bu kadro sadece piyasa değeriyle, sahaya koyduğu kaliteyle Avrupa'da bizi başarılara taşıyacak. Buna yürekten inanıyorum. Bunun ilk adımı olarak Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kaldık."

"Sosyal medyada yazılanların, yapılan kirli hesapların kafalarını karıştırmasına izin vermesinler. Bize inanmaya devam etsinler. Önümüze hangi engel çıkarsa çıksın aşacağız. Birlik içinde başarıya ulaşacağız ve hep birlikte kutlayacağız."

Erden Timur'un açıklamaları: 

AVRUPA İLE REKABETİN YOLU PARA

"Başkanımız, Galatasaray'ın bu noktalara gelmesi için çok çaba sarf etti. Bu konuşmaları önümüzdeki sezon için de yaparız. İnşallah sadece futbolda değil diğer branşlarda da başarılı bir sezon olacak. Hem futbolda hem diğer branşlarda işin finansal boyutu önemli oluyor. Sponsorluk desteği çok önemli.''

''Yeni dönemde Avrupa ile rekabet etmenin en önemli yolu finansal olarak rekabet etmek.''