1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği, Galatasaray'ın genç yıldızı Kerem Aktürkoğlu'nu "Galatasaray'da Yılın Sporcusu" ödülüne layık gördü. 

Transfer sezonunun dikkat çeken isimlerinden biri olan Galatasaray'ın genç oyuncusu Kerem Aktürkoğlu Galatasaray'da kalacak mı? Kerem Aktürkoğlu transferinde son durumla ilgili hem Başkan Dursun Özbek hem de Kerem Aktürkoğlu değerlendirmelerde bulundu.

GSYİAD töreninde konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kerem Aktürkoğlu'na övgüler yağdırdı. Özbek, "Kerem bundan sonra da Galatasaray'a büyük katkılar yapacaktır, buna eminim. Günü geldiğinde Türkiye'yi yurt dışında temsil edeceğinden hiç şüphem yok" dedi.

kerem dursun özbek

KEREM: HAYALLERİM VAR

'Galatasaray'a hayallerimle geldim' diyen Kerem Aktürkoğlu ise "Hayallerimi adım adım gerçekleştiriyorum. Bundan sonra da hayallerim var. Bu hayaller için geride durmayacağım. Öncelikle Galatasaray armasını en iyi şekilde taşıyacağım. Sonrasında hayat bize ne getirir bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Milli futbolcu Kerem Aktürkoğlu'nun Avrupa'dan birçok takımın takibinde olduğu bilniyor. Genç oyuncu son olarak Teknik Direktör Okan Buruk'la yaptığı görüşme sonrası kararını verdi. Yeni sezon hazırlıklarını özel bir hoca eşliğinde sürdüren Kerem Aktürkoğlu, 1 yıl daha Galatasaray'da kalacak.

EN İYİ SEZONUNU GEÇİRDİ

Kerem Aktürkoğlu, geçtiğimiz sezon çıktığı 51 maç ile Avrupa'nın en çok forma giyen oyuncularından biri olmuştu. Bu mücadelelerde 13 gol ve 12 asistlik bir performans gösteren oyuncu, kariyerinin en iyi sezonunu geçirdi.