Yeni bir yönetim ve teknik direktör ile 2022-23 sezonuna giriş yapan Galatasaray , birçok mevki için transfer çalışmalarını devam ettiriyor.

FORVET OPERASYONU

Defams ve orta saha için grişimlerini devam ettiren sarı kırmızlılar, teknik adam Okan Buruk’un isteği sonrasında golcü transferi için de büyük bir operasyon başlattığı ifade ediliyor. 

SEFEROVİC HAMLESİ

Sarı kırmızlı ekip, bu sezon Fenerbahçe ve Beşiktaş ’ın da gündemine düşen Haris Seferovic için temaslaına hız kazandırdı. Benfica forması ile geçtiğimiz sezon 15 karşılaşmada 5 gol sevinci yaşarken ve 2 2De arkadaşlarına gol pası verdi.  30 yaşındaki forvet için Portekiz temsilcisi ve futbolcunun menajeri ile yapılan görüşmeler neticesinde önemli aşama kaydedildiği belirtildi.

6 MİLYON EURO İSTENİYOR

Portekiz ekibi Benfica ile 2024 senesine dek kontratı yer almasına rağmen kulüpten ayrılma kararı veren golcü Seferovic ile  Galatasaray’a ek olarak İtalya’dan da takımların transfer listesinde oldğu ifade ediliyor. Potekiz temsilcisi Benfica’nın, 8 milyon Euro kadro değeri olan forvet oyuncusu için minimum 6 milyon Euro bonservis bedeli istediği, sarı kırmızılıların da taksitli olarak ödemek şartı ile, 4 milyon Euro bandına kadar çıkmaya sıcak baktığı belirtildi.

KAYNAK: FANATİK