Dursun Özbek, Fransa'nın Nice takımında forması giyen Wesley Sneijder'in formsuzluğundan ve bir dönem Hollandalı futbolcu için tesis basan taraftarlardan bahsetti.

Basında yer alan habere göre Galatasaray'ın Başkanı Dursun Özbek, "100-150 kişi tesisleri bastı. Araştırma yaptık, aralarında Sneijder’in paralı askerleri de vardı." dedi.

"Sosyal medyada da durum farklı değildi. Sneijder, Tudor'un sistemine uymuyordu. Şimdi Fransa’daki hali de ortada. Bize kalsa iki sene önce gönderirdik, ancak medya destek vermedi."

"Bruma’yı satarken zorlandık. Para için satmadık, Tudor disiplinsiz buluyordu. Ama iyi rakama sattığımızı düşünüyorum. Herkesin övgüler yağdırdığı transferlerin yarısını bu satıştan gelen parayla gerçekleştirdik."

"43 yıldır ticaretteyim, imza atıyorum. İmzam varsa o işi incelerim. Transferde de böyle, hepsi en son bana geldi. Ancak profesyonellere güvenmek gerekir. Cenk Ergün işini iyi yapıyor, biz de destekledik."

"Florya’da bu yapıya geçen sene karar verdik. Cenk Ergün bizim için bir proje. Kurslara gidip, sportif direktörlük belgesi aldı."