Dursun Özbek sponsorluk anlaşmasında transfer sorusunu yanıtladı. Nef Stadyumu'nda gerçekleştirilen törende Özbek, transferle ilgili sarı-kırmızılı taraftarlara müjdeyi verdi. 

Özbek, "Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Bayağı bir mesafe aldık. Galatasaray'ın harcamasını dikkatli harcamak istiyoruz ve bunda da başarılı olduk. Transferler peş peşe geliyor. Biz Galatasaray'ın cebini koruyarak transferleri yapıyoruz. Erken transfer açıklarsak maliyetler artıyor. Onun için netleştiğinde açıklarız. Çalışmalarımız sürüyor. Son derece gayretli çalışmalar yapıyoruz. Galatasaray taraftarları rahat olsunlar" dedi.

'Taraftarın ne beklediğini biliyorum' diyen Özbek, "Bundan önce de Galatasaray başkanlığını yaptım. Ondan önce de yönetim kurulu üyeliği yaptım. Taraftarın ne beklediğini biliyorum. Galatasaray için en iyi takımı kurmak ama en düşük harcamayla bu takımı kurmak istiyoruz. Burada tek maksat Galatasaray'ın cebini korumak. Enşişeye mahal yok. Sırasıyla transferleri açıklayacağız" ifadelerini kullandı.