Fenerbahçe orta saha için sürpriz bir isim getiriyor. Fenerbahçe başkanı ali Koç'un çok istediği yıldız için isim ilk temas kuruldu. Ekambi ve Cengiz ünder transferiyle uğraşan Fenerbahçe'nin sürpriz transfer hamelsi belli oldu.

Yakın gelecekte yıldız isimler..

Fenerbahçe'de transfer Cengiz Ünder ve Ekambi bitti gözüyle bakılıyordu. Ancak Fenerbahçe Cengiz Ünder ve Ekambi aynı bölge de oynuyor. Cengiz Ünder için ısrar sürecek ancak Marsilya'nın ısrarları birazcık transferi zoru sokuyor. Herşey dahil 15 milyon Euro geçen Fenerbahçe ve Cengiz Ünder transferi dururken Ekambi ile anlaşması biraz daha kolay görünüyor. Bunun bilincinde olan Fenerbahçe Ekambi'de bonservis olmasa da yüksek maaş nedeniyle pürüzler var. cengiz Ünder ile maaş da anlaşan kulübüyle anlaşamayan Fenerbahçe, Ekambi içinse tam tersi. Oyuncu ile anlaşamadı ancak kulübüyle anlaştı.

Ancak Fenerbahçeliler Cengiz Ünder ve Ekambi transferi beklerken sürpriz bir isim daha ortaya çıktı! Fenerbahçe herkesden sakladığı yıldız isim ortaya çıktı!

Fenerbahçe'de rota Arsenal'in yıldızı!

aes

Fenerbahçe orta alanda yapacağı transfer için Arsenal'in kapısını çaldı. Arsenal kulübüyle görüşen Fenerbahçe, transferi bitirmek için ço kararlı!

Fenerbahçe'de Jorginho atağı!

Orta alana bir tansfer daha yapmak isteyen Fenerbahçe Jorginho için resmi teklifte bulundu. 

Arsenal'in Brezilyalı orta sahası için menajerler getiririz sözleri sonrası Fenerbahçe Ali Koç önderliğinde Jorginho ilk resmi teklifi sondu. İsmail Kartal'ın Jorginho isminde çok ısrarcı olduğu ve getirirse farklı bir oyun oynatırım sözleri üzerine Ali Koç ikna oldu. 

Devre arasında Arsenal'a gelen ve 16 maça çıkan Jorginho beklenen atağı yapamamıştı. 31 yaşında olan oyuncu için Arteta'da gidebilir talimatı vermesi üzerine Fenerbahçe transferi bitirecek gibi görünüyor.

Jorginho ve Fenerbahçe için Arsenal'in ilk teklife nasıl yanıt vereceği merak ediliyor.