UEFA Konferans liginde Rigas FS ile sahasında karşlıaşacak olan Başakşehir'^de teknik direktör Emre Belözoğlu, maç öncesinde açıklamada bulundu.

UEFA Konferans Liginde Başakşeihr yarın sahasında Rigas FS takımını konuk edecek. Karşılaşma öncesinde Emre Belözoğlu basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Belözoğlu'nun açıklamaları şöyle; 

Başakşehir'den Emre Belözoğlu açıklaması Başakşehir'den Emre Belözoğlu açıklaması

"Avrupa'daki konumumuzu netleştirecek ve son 16'ya kalma adına çok önemli bir maç. Kazanmak istiyoruz. Kazanabilecek gücümüz de var. Kendi oyununu bağlı yönlerini biliyoruz. İlk maçtan da çıkaracağımız tecrübeler var. Yarın kazanıp, gruptaki yerimizi çok daha sağlam hale getirmek istiyoruz" 

''Yarın deplasmandaki maç benzeri olacak ama skor farklı olacak. Gruptan birinci çıkmak isteyen bir ekibiz. Bunu da başaracak gücümüz var"

, "Leo'nun durumu, bir hafta önce antrenmanda bir ağrısı olmuştu. Bugün bizle antrenmana çıkacak. Durumunu değerlendireceğiz. 23 oyuncu yazabiliyoruz. Bu 23 oyuncu arasında sakatlık olduğunda mevkisel anlamda bazı sıkıntılar çıkabiliyor. Diğer takımlar bizden daha geniş kadro yazdılar. Çok değişen oyuncu profillerimiz oldu. Kim oynarsa oynasın oyunumuza sadık kalarak oynamaya devam edeceğiz. Leo yarın 11'de başlamayacak. Belki sonradan hamle olarak kullanabiliriz"

kaynak: Fanatik