21 Temmuz'da Avrupa Konferans Ligi elelemelerinin ilk maçında Maccabi Netanya ile karşı karşıya gelecek olan Medipol Başakehir teknik direktör Emre Belmzoğlu yönwtiminde çalışmalarını devam ettiriyor.

Bu bağlamda Antalyaspor ile hazırlık maçında karşılaşan Medipol Başakşehir'de teknik adam Emre Belözoğlu bu maçın ardından açıjlaamrda bulundu.

Belözoğlu hazırlık maçını değerllendirirken, "İki iyi takım. Güzel bir hazırlık maçı oldu. Fiziksel anlamda bizim ihtiyacımız var çünkü 10 gün sonra çok önemli bir maça çıkacağız. Bu üçüncü hazırlık maçımız. Bir de Konyaspor'la oynayacağız'' ifadesini kullandı.

''EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ''

.''Sezon başı kendimizi test etmemiz adına önemli bir maç olacak. Herkes elinden gelen her şeyi yapmaya çalışıyor. Daha önümüzde hazırlanabileceğimiz 10 gün var. Çok önemli bir maça çıkıp ülke futbolunu en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz"

''UNUTMMAYACAĞIZ''

"Burdur'da çok güzel bir ortamda bizi ağırlayan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'ndeki sevgili hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Herkes yakından ilgilendi. Burdur'un ev sahipliğini, misafirperverliğini unutmayacağız"