Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın asbaşkanı Emre Kocadağı'ın Aytemiz Alanyaspor maçının ardında yaptığı açıklamalar şu şekilde;

"Haftalar boyunca hakem konuşmak istemiyoruz ama bugün de Beşiktaş'ı oynatmamaya yönelik bir yönetim vardı. Kazanıyor olmamız, bunu görmediğimiz anlamına gelmez. 3. bölgede yoğun pas yapan ve oynayan bir takımın haftalardır penaltı alamaması ayrı bir konu."

"Erzurum deplasmanında Aboubakar'ın olması için sağlık ekibimiz çalışıyor. Sağlık ekibi de ilerleyen dönemlerde daha sağlıklı dönmesi için çalışma yapıyor. Ne zaman hazır olursa o zaman dönecek."

"Atiba büyük karakter, önemli bir değer. Futbol oynama isteği varsa Beşiktaş'ın kapısı ona zaten açık. İstanbul'da ailesi ve kendisi de mutlu, inşallah futboldan sonra da Beşiktaş'ta olacaktır. Beşiktaş, iyi oynarsa, kendi oyununu oynarsa, her şeyi yenecek güçte, bugün de bunu göstermiş olduk."

"Cenk'le maç öncesi konuştum. Bugün çok fedakarlık yaparak sahaya çıktı, golünü de attı. Teşekkür ediyoruz ona da."

"Beşiktaş, iyi oynarsa her şeyi yenecek güçte. Bugün de bunu göstermiş olduk. Bu ligi şampiyon olarak bitirmek istiyoruz."

"Alanya takımı, ligin iyi takımlarından biri. Bu akşam da güzel bir maç oynadık. Eksiklerimiz vardı, az antrenmanlara sahaya çıkıp varını yoğunu veren oyuncularımız oldu. Onları da yürekten kutluyorum. Teknik ekibimizi kutluyoruz. Güzel bir galibiyet."