Şampiyonluk mücadelesini sürdüren Galatasaray, ezeli rakibi Fenerbahçe'yi sezon sonunda geride bırakmak adına her şeyi yapıyor. Ancak sarı kırmızılılar için flaş bir iddia gündeme geldi.

Bayern Münih’e Sacha Boey’den kötü haber… Bayern Münih’e Sacha Boey’den kötü haber…

Dursun Özbek döneminde Galatasaray'ın başkanvekili görevine gelen ve hem geçen sezon yaptığı transferlerle gelen şampiyonluk hem de bu seneki performansıyla dikkat çeken sarı kırmızılıların en önemli isimlerinden biri olan Erden Timur'un koltuğunu bırakacağı öne sürüldü.

İki sezondur Galatasaray için gecesini gündüzüne katan ve transferleriyle dikkat çeken Erden Timur, hakkında Beyaz TV'de konuşan Sinan Engin, "Erden Timur, sezon sonunda bırakıyor. Aldığım duyum bu. Sezon sonunda bırakmayı düşünüyor. Bırakacağını duydum." dedi.

İkinci Abdurrahim Albayrak gibi

Sinan Engin ayrıca, "Galatasaray'da çok önemli işler yaptı. Galatasaray taraftarının da bir numaralı sevgilisi. Dursun Bey'le mi arası bozuk bilmiyorum. Türk futbolunda çok samimiyetsiz bir ortam olduğunu düşünüyor. Galatasaray taraftarının bir numarası. İkinci bir Abdurrahim Albayrak gibi." ifadelerini kullandı.