Şampiyon kulübün bir çok taraftarı transferde son durumu merak ediyor. Erden Timur, son dakika transferlerle ilgili açıklama yaptı. Galatasaray transfer de ne durumda. Hakim Ziyech transferi gerçekleşecek mi? Anderson Talisca kalacak mı? Umut Nayir'de son durum ne ve Rasciha transferleriyle ilgili açıklama yaptı!

Umut Nayir Galatasaray'a gelecek mi?

Erden Timur bugün yaptığı son dakika açıklamasında Umut Nayir'le ilgilerinin olmadığını açıkladı. Timur "Umut Nayir ile ilgili bir tasarrufumuz söz konusu değil." açıklamasında bulundu.

Rashica Galatasaray'da kalacak mı?

Erden Timur taraftarın da merakla beklediği Rashica sorusuna da cevap verdi. Okan Buruk'un en çok İcardi ve rasciha isterim demesi üzerine Timur "Rashica en çok opsiyonumuz olan bir bölgede oynuyor. Mesela Zaniolo... bu yaşta Türk futboluna gelmiş en kariyerli transfer. Bizim için çok değerli. Norwich'in sunacağı şartlara bağlı. FFP'den dolayı çok fazla para ödeyemeyiz. Gelirlerimizi bambaşka bir düzeye taşıdık. Doğru rakamlar istenirse tabii ki tutmak istiyoruz. Orada daha üst düzey alternatifler bakıyoruz. Zaniolo'ya da bir çok teklif var o yüzden oraya da oyuncu bakıyoruz." açıklaması yaptı.

Kaan ayhan Galatasaray'da kalacak mı?

Erden Timur Kaan Ayhan'la ilgili soraya ise ""Kaan Ayhan kalıyor, onunla anlaşma şartlarımız kalıyor üzerineydi. Zorunlu satın alma opsiyonu vardı. Onda güzel olan son günlerde 6 milyon isteniyordu ama biz çok daha düşük bir rakama aldık. Bizim açımızdan karlı oldu." açıklaması yaptı. Kaan Ayhan 2023 - 2024 sezonunda Galatasaray'da forma giyecek.

Hakim Ziyech Galatasaray'a gelecek mi?

Galatasaray'da Okan Buruk'un da açıkladı Hakim Ziyech transferiyle ilgili son noktayı Erden Timur koydu. Timur ""Hakim Ziyech bir alternatif ama bu sene kısmetli bir seneydi. Bu da artık dile kolay gelmeye başlandı. Bunlar hiç kolay isimler değil. %1 ihtimalin bile peşinden koşuyoruz."" açıklaması yaptı. Hakim Ziyech transferi her an Galatasaray'da sonuçlabilir yorumları yapıldı.

Talisca ağustos'ta belki!

Hem Beşiktaş'ın hem Galatasaray'ın ücretinden korktuğu Talisca transferiyle de ilgili Erden Timur ilk defa açıklamalar yaptı. Tİmur, ""Anderson Talisca şu an için gündemimizde yok. Maaşı 10M€. Her şey ağustosta gündeme gelebilir. Bugün yok ama o dönemde herhangi bir sebeple gündeme gelebilir." yorumunda bulundu.