Hull City maçında alınan mağlubiyet sonrası Galatasaray transferi biraz daha hızlandıracak gibi duruyor. Özellikle son dakika da gelen 3 golle 3-0 Hull City maçında 4-3 kaybeden Galatasaray trasnferi hızlandıracak.

Galatasaray PSG'den 3 yıldız birden alacak!

Galatasaray Paris SAint Germain kulübünden 3 yıldız birden getirecek gibi duruyor. Galatasaray Mauro İcardi ve Paredes sonrası bir yıldıza daha kanca attı. İşte Galatasaray ve PSG arasında transferlerde son durum!

Mauro İcardi sonlanıyor!

icar

Son Dakika Galatasaray başkanı Dursun Özbek, PSG a takım direktör yardımcısı Antero Henrique ile transfer çalışmalarını sürdürüyor. Paredes ve İcardi transferlerinde artık sona gelindiği açıklandı. 

Galatasaray İcardi için sponsor desteği ile anlaşmaya varması bekleniyor. Biraz daha tatil planı olan İcardi, tatilini tamamlar tamamlamaz sözleşme imzalamak için Türkiye gelecek. Arabistan'ta İcardi kesin olarak forma giymeyeceği öğrenildi.

Paredes her an Galatasaray'da

parede

Galatasaray Paredes konusunda da sona geliyor. 10 12 milyon Euro bonservisler açıklamaların doğru olmadığı, oyuncuya 6 milyon Euro maaş ve senelik 2.5 milyon Euro maaşla Galatasaray'a imza atacağı öğrenildi.

Paredes ve İcardi transferinin açıklanması an meselesi olan Galatasaray PSG'den bir yıldız daha kancayı taktı.

Juan Bernat Galatasaray'a doğru!

bern

Erden Timur'un uzun süren ve sonuçlanmayan transferleri sonrası devreye Dursun Özbek girdi. Dursun Özbek PSG  A takım direktör yardımcısı Antero Henrique ile Paredes ve icardi transferinde Juan Bernat'ı devreye soktu. Juan Bernat için Galatasaray kulübü Boey satışı için biraz daha süre istediği öğrenildi.

Ancak Dursun ÖZbek, Juan Bernat, İcardi ve Paredes'i çok kısa sürede bitireceği öğrenildi.