Galatasaray Kulübü'nün Anıtkabir ziyaretinin ardından başkan Dursun Özbek ve Erden Timur sorulara cevap verdi.

Başkan Dursun Özbek, Anıtkabir ziyaretinden sonra şu açıklamada bulundu.

 "Bugünkü ziyaretimizin sebebi Cumhuriyet'in 100. yılının kutlamalarına bağlı olarak Ata'mızı ziyaret etmekti. Erden Bey bir şeyler söyleyebilir."

Galatasaray'da Sanchez, Zaha, Kaan Ayhan ve Abdülkerim Bardakçı son durumu belli oldu Galatasaray'da Sanchez, Zaha, Kaan Ayhan ve Abdülkerim Bardakçı son durumu belli oldu

Erden Timur, Fenerbahçe Kulübünün başvurusuna ilgili olarak şu cevabı verdi: "Bugünün gündemini değiştirmek doğru olmaz. Amacımız gerçekten şeffaf, doğru bir arınma olması. Başkanımız liderliğinde kulüp olarak da müracaatımızı yapacağız. İnşallah Türk futbolu adına arınma olacak bir şeyi başlatmaya vesile oluruz.

Ayrıca Timur,  "Burada binlerce insanla birlikte olmak gurur verici. Buradaki enerji muazzam. Memleketimizin kutuplaşmanın tam aksine birleşmeye ihtiyacı var. Atatürk'ün çizdiği yol da bu birleşme yoludur. Bu yol geleceğimizi aydınlatan bir yoldur. Biz de Galatasaray olarak her zaman bu yolda ilerliyoruz. Cumhuriyet'in 100. yılında burada olmak gurur verici. Umarım daha nice 100 yıllarda insanlar buradan ayrılmaz.