Şampiyonlar Ligi kadrosu kurarak yeni sezona başlamak isteyen Galatasaray'da transfer hız kesmiyor. Galatasaray Bakambu ve Zaha transferi sonrası aynı anda Mauro İcardi'ye de sözleşme imzalattığını aıklamıştı. 

GALATASARAY ICARDİ'YE KAVUŞUYOR

Wilfiried Zaha trasferiyle dikkatleri çeken Galatasaray, Paris Saint Germain kulübüyle de anlaşarak Mauro İcardi'ye sözleşme imzalattı. Yıldız oyuncu hafta içi İstanbul'a gelerek imza atacak. 

Spor Toto Süper Lig 2023-24 sezonuna şampiyonluk parolası ile hazırlanan Galatasaray transferde vites yükseltti. Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur’un liderliğinde yürütülen transfer çalışmalarında yıldız oyuncularla görüşmeler devam ediyor.  

Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda Zalgiris Vilnius kulübü ile eşleşen sarı kırmızılı ekip ilk maçına 25 Temmuz’da çıkacak. Galatasaray yönetimi Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı öncesinde oyuncu kadrosuna önemli takviyelerde bulunmak için harekete geçmişti ancak oyuncular yetişmedi. 

icardiden-galatasaraya-kotu-haber-bcgrJ7qM

ERDEN TİMUR'DAN YILDIZ TRANSFER AÇIKLAMASI

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur, yeni transfer iddiaları üzerine açıklamalarda bulundu. Bloomberg'te konuşan Timur, takım olarak hedeflerini açıkladı. 

Erden Timur, "Hayalimiz tekrar Avrupa şampiyonu olmak. Belki bu sene Avrupa'da final oynayıp şampiyon olacağız. Mauro Icardi gibi 2-3 isim daha getirip takımı bambaşka bir noktaya getirmek istiyoruz." dedi. 

Timur, "Oyuncuyu öyle bir etkileyeyim ki Galatasaray'a getireyim, şampiyon olalım, başarılar gelsin derseniz olmaz. Materyalizm, sonuç odaklılık için insanları kullanmak bu. 'Siz karşınızdakinin değerlerine önem veriyor musunuz, onu önemsiyor musunuz?' mesele bu." açıklamasında bulundu. 

0x0-angelino-kimdir-kac-yasinda-hangi-pozisyonda-oynuyor-biyografisi-ve-kariyeri-1686826438330

ANGELİNO'NUN TRANSFER SÜRECİ

Erden Timur, sol bek transferi Angelino'nun transfer süreci hakkında da açıklamalarda bulundu. Timur, "Angelino transferinde Leipzig'in CEO'su, 'Angelino, başka takımlardan bizim verdiğimiz maaştan çok daha yüksek teklif aldı, biz de kalmasını istiyorduk ama sanki çocukluğundan beri Galatasaray'dan teklif bekliyormuş gibi davrandı.' diye bir şey söylemiş." dedi.