Galatasaray transferde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. İmzaya yakın isimler Angelino ve Paredes olurken Galatasaray hücum hattında sürpriz transferler yapmaya başlıyor. Galatasaray başkanı Erden Timur'un gizli planı ortaya çıktı. Galatasaray transferde gündemine Alexis Sanchez ve Cengiz Ünder'i aldı. Marsilya'da forma giyen Alexis Sanchez ve Cengiz Ünder beraber Galatasaray'a getirmek isteyen Timur, transferde büyük bir yol katetti.

Galatasaray'da gündem Alexis Sanchez ve Cengiz Ünder!

Galatasaray MarsilyA'nın yıldız isimleri Alexis Sanchez ve Cengiz Ünder'i kadrosuna katmak istiyor. Fotomac gazetesi manşetten duyuduğu haberde;

Şampiyonlar ligi kadrosu kurmak isteyen Galatasaray, geçen sezon da çok istediği Alexis Sanchez ce Cengiz Ünder'i beraber transfer etmeyi planlaması ortaya çıktı.

cengm

Erden Timur Alexis Sanchez'i ikna etmeye çalışıyor!

Galatasaray Sportif AŞ Başkanı vekili Erden Timur, Marsilya ile sözleşmesi sona eren Şilili golcü Alexis Sanchez bonservis ödemeden kadroya katmak istiyor. 34 yaşındaki Sanchez'in menajeri ile biraraya gelen Timur oyuncuyu ikna etti.

Ancak yıldız golcü için Arap kulüplerinden de büyük paralar yağıyor. Arabistan'a gitmek istemeyen Alexis Sanchez bugün Galatasaray'a yeşil ışık yaktı. Şampiyonlar Liginde halen oynamak isteyen Alexis Sanchez Galatasaray'a imza atması bekleniyor.

Türk yıldız Cengiz Ünder isteniyor!

Galataasaray yeniden kadrosunu türk yıldızlarla güçlendirmek istiyor. Marsilya'nın en iyi oyuncuları arasında ye ralan Cengiz Ünder için Galatasaray çalışmalar yapıyor. Cengiz Ünder'le de anlaşmaya yakın olan Galatasaray'ın önündeki engel ise Marsilya'nın yeni hocası Marcelino'nun vereceği karar. 10 - 15 yıl önce en çok transfer edilmek istenilen isim olan MArceloni o zaman Galatasaray gelmemişti. Bakalım Marcalino bu sefer Galatasaray'a gelecek mi.