Ergin Ataman, Fenerbahçe Beko'nun geçen sezon başında 2+1 yıllığına transfer ettiği yıldız isimle anlaşma sağladı ğı belirtildi. Yeni sezonda başarısını devam ettirmek isteyen Anadolu Efes, Ergin Ataman'ın isteği  doğrultusunda Fenerbahçe Beko'nun İtalyan oyuncusunu kaptı.

Yeni sezonda Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasında yaşanması beklenen rekabet, sezon öncesi transfer sürecine de yansıdı. Ergin Ataman ve Itoudis kadroya yapılacak takviyeler için sağlam adımlarda bulunurken, Anadolu Efes tarafı flaş bir transfere imza atmaya hazılandığı ifade edildi.

1+1 YILLIK ANLAŞMA TAMAM

Ergin Ataman'ın listesi yönünde çalışmalarını devam ettiren Anadolu Efes, geride kalan sezonun başında 2+1 senelik oalrak imza attırdığı Fenerbahçe Beko'nun oyuncusu Achille Polonara ile 1+1 yıllık anlaşma sağladığı aktarıldı.

 PÜRÜZ ÇIKMAZSA ANADOLU EFES İÇİN MÜCADELE EDECEK

Fenerbahçe Beko'nun TAKIMDA düşünmediği İtalyan oyuncu, son dakika pürüzü çıkmaması durumunda yeni sezonda Ergin Ataman'ın Anadolu Efes'inde oynayacak<. Yıldız oyuncu geçirdiği sakatlıklar nedeni ile Fenerbahçe Beko'da süre bulmakta zorluk çekmişti.

2021-22 sezonunda ligde 20 karşılaşmada şans bulan Polonara; 10 sayı, 5.7 ribaunt ve 2 asist ortalaması yakalamıştı. Tecrübeli oyuncu THY Avrupa Ligi'nde ise 30 maçta forma giyerken 7.3 sayı, 4.3 ribaunt ve 1.1 asistlik istatistik ile oynadı.. (Akşam)

.