Manchester United'ın teknik patronu Erik ten Hag, UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu ikinci hafta maçında Galatasaray'a 3-2 mağlup olduktan sonra açıklamalarda bulundu.

Kalan maçları kazanmalıyız

 "Bu mağlubiyetin mazereti olamaz. Belki, sol tarafta yeterince dengeli bir kadroyla oynayamadık. Hatalar yaptık. En önemlisi, sahada, daha iyisini yapmalıydık. Kalan maçlarımızı kazanmalıyız." 

Kabul etmeliyiz

"Takımı izlediğimle, birbiriyle yeteri kadar bağlantılı olmadığını ben de gördüm. Ama sahaya bir ruh yansıttık. Attığımız iki gol de güzeldi. Oyunda, kontrol elimizdeydi. Sonra ani hatalar yaptık. Futbolun, hatalar oyunu olduğunun farkındayım. Teknik direktör olarak, bu gibi durumlara müdahale etmem gerekirdi. Ama olan oldu. Kabul etmeliyiz. Önümüze bakacağız."

Onana asla pes etmez

''Onana iyi bir kaleci. Bize gelmeden önce, Şampiyonlar Ligi'nde yarı final ve final deneyimlerini yaşayan birisi. Dünyanın en iyi kalecilerinden birine sahibiz. Bunu zaten gösterdi. Çıktığı maçlarda harika özelliklerini sergiledi. Karakteri de düzgün, hata yapsa bile asla pes etmez. Ondan memnunum."