Erol Bulut yönetimindeki SÜper Lig ekibi Gaziantep FK yeni sezon öncesi transferde emin adımlar ile ileriliyor. Teknik adam Erol Bulut'un raporu doğrultusunda çalışmalarını devam ettiren Gaziantep FK, Trabzonspor ve Beşiktaş'ı üzecek bir transfer yaptığı beliriliyor.

 SES GETİRECEK TRANSFER

Gaziantep FK'da teknik direktör Erol Bulut geçeb  sezonda ligi hedeflediği yerde tamamlayamamıştı. 2022-23 sezonuna iddialı bir takımla girmek isteyen Gaziantep takımı, transferde ciddi hamleler de bulunduğu ifade edildi. Erol Bulut'un ıscarcı tavırla temasların ardından  flaş bir transferi de bitirdiği belirtliyor.

TRABZONSPOR VE BEŞİKTAŞ İSTİYORDU

Şuana kadar Valmir Veliu, Arda Kızıldağ, Ömürcan Artan, Joao Figueiredo, Marko Jevtovic, Ertuğrul Ersoy gibi oyuncuları transfer eden Erol Bulut'un Gaziantep FK'si gündem olacak bir transfere daha imza attığı kaydedildi. Trabzonspor ve Beşiktaş'ın gündeminde de yer alan Mustafa Eskihellaç, yeni sezonda Antep ekibi için mücadele vereceği belirtildi.

ESKİHELLAÇ GAZİANTEP FK'YA

Yeni Malatyaspor'da sergileiöi olduğu performans ile rabzonspor ve Beşiktaş'ın gündemine düşen, iki ezeli takımın uzun zamandır girişimlerde olduğu futbolcu için  Gaziantep FK ile anlaşma sağladığı belirtiliyor.. Erol Bulut'un ısrarla takımında görmek istediği sağ kanat oyuncusu  yeni sezonda Gaziantep FK'da olacağı ifade ediliyor.