banner197

Caner Erkin, Tümer Metin ile Tartıştı!

Türkiye'nin EURO 2016'dan elenmesinin ardından teknik ekipte yer alan Tümer Metin ile milli futbolcu Caner Erkin arasında tartışma çıktı.

Caner Erkin, Tümer Metin ile Tartıştı!

Türkiye, İrlanda'nın dün kazanmasıyla EURO 2016 macerasını sonlandırdı. Dün gece otelde futbolcular ile maçı izleyen teknik ekip ve futbolcular elenmenin ardından büyük üzüntü yaşadı. Sinirlerin gergin olduğu bu ortamda milli futbolcu Caner Erkin ile teknik ekipte yer alan Tümer Metin arasında tartışma çıktı.

TÜMER METİN'LE CANER ARASINDA GERGİNLİK OLDU

Takvim'de yer alan iddialara göre; Caner Erkin, teknik heyeti ima ederek "Herkes bize sırtını döndü" diye konuştu. Caner'in bu sözleri gerilimi artırdı. Fatih Terim'in ekibinde yer alan Tümer Metin'in Caner'in sözlerine "Asıl bazılarınız takıma sırtını döndü" yanıtını vermesinin ardından ikili arasında sert bir ağız dalaşı yaşandı. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in araya girmesiyle yatışan gerilimin ardından bu kez de Hakan Çalhanoğlu ve Oğuzhan Özyakup arasında 'pas vermiyor' tartışması başladı. Birkaç futbolcu da bu tartışmaya dahil olunca tansiyon yeniden yükseldi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 23:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER