Ali Muhammed: Çok Çalıştık !

Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da düzenlenen THY Avrupa Ligi Dörtlü Final organizasyonundaki ilk maçında Litvanya temsilcisi Zalgiris'i 76-67 yenen Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı'nın oyuncuları, finale yükselmenin mutluluğunu yaşıyor.

Ali Muhammed: Çok Çalıştık !
Kaydettiği 19 sayıyla karşılaşmanın kazanılmasında önemli rol alan milli oyun kurucu Ali Muhammed, yaşadığı sevinci dile getirerek, "Takımım bana ihtiyaç duyduğu zamanlarda yardım edebildiğim için çok mutluyum. Zalgiris çok iyi bir takım. Gerçekten çok sertler. İyi de bir sezon geçirdiler. Maç içerisinde seriler yakalamayı başardık fakat tipik bir Zalgiris oyunuyla karşı karşıyaydık. Sonuna kadar savaştılar. Ben de oyuna dahil olup takımı zafere taşıyabildiğim için çok mutluyum." diye konuştu.

Yunan basketbolcu Kostas Sloukas, geldikleri noktadan dolayı gururlu olduklarını anlatarak, "Kendim ve takımım için çok mutluyum. Sezon boyunca burada olmak için çok çalıştık. Fenerbahçe son 4-5 senede Avrupa'nın en iyi bir iki takımından biri oldu. Geldiğimiz bu noktadan gurur duyuyoruz. Fenerbahçe taraftarı her zaman yanımızda. Bugün bize ekstra destek verdiler. Şimdi bu galibiyeti bugün kutlayacağız ve yarından itibaren finali düşüneceğiz." ifadelerini kullandı.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER