Sinan Erdem sarı lacivert

THY Euroleague Final Four için Fenerbahçeli taraftarlar Sinan Erdem Spor Salonu'na akın etti.Salonun 4'te 3'ü Fenerbahçe taraftarı.

Sinan Erdem sarı lacivert

İstanbul’un ev sahipliği yaptığı THY Euroleague’de Sinan Erdem Spor Salonu’nu Fenerbahçeliler doldurdu. 15 bin kişilik salonun 4’te 3’ü Sarı-Lacivert renklere bürünürken, Olympiacos taraftarları kendilerine ayrılan tribünleri yaklaşık 2 bin kişi ile doldurdu. 500 kadar CSKA taraftarı, az sayıda Real Madrid seyircisi yer aldı.
 

YÖNETİM TAM KADRO

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler şampiyonluk bekledikleri takımlarını erken saatlerden itibaren desteklemeye başladı. Neredeyse güne Sinan Erdem Spor Salonu’nda başlayan Başkan ve kurmayları 18.30’da başlayan CSKA-Olympiacos maçını da dikkatle izledi. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler sahaya en yakın yerde ve ön sırada yer aldı.

TEZAHÜRATLAR DİNMEDİ

Salonun büyük bir kısmını dolduran Fenerbahçe taraftarları, Olympiakos – CSKA maçında tezahüratlarda bulundular. Fenerbahçe marşları söyleyerek maç öncesinde havaya giren sarı-lacivertli taraftarlar güzel ambians yarattılar. (Amkspor)

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 21:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER