95.8 Radyo Gol’de yayın hayatına başlayan Doğru Tektir programı ikinci gününde birbirinden değerli konuklarla gündemi belirledi.

Bugün oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisi ile ilgili konuşan Evren Turhan ‘’Benim tanıdığım Fatih Terim bugün Belhanda’yı oynatacaktır. Galatasaray kalite anlamında bir tık önde ama iki takım da formsuz. Galatasaray şampiyonlar liginde maç kazanamadı ama Beşiktaş karşısında oradaki mücadeleyi vermesi gerekiyor. Burak Yılmaz’ın olmaması Galatasaray’ın savunması için rahatlatıcı bir durum. Falcao oynamıyor diye sakat geldi diyenler var. Falcao Galatasaray’a sakat gelmedi. Bakın geçen yıllara 30-35 maç oynamış bir isim… Galatasaray’da geçen yıldan N’diaye ve Onyekuru’nun eksikliği hissediliyor. Hal böyle iken iki takımda gol yollarında sıkıntı çekiyor. Derbi başladığı gibi de bitebilir. Oyun içi hamleler çok önemli olacak. Burada da Fatih Terim tecrübesi bir adım öne çıkıyor ancak Abdullah Avcı da bir şeyleri göstermeli artık…’’ açıklamasında bulundu.

Son olarak hakemlere ve derbinin hakemine değinen Evren Turhan ‘’Ben hakemlerimizin çoğunu maalesef beğenmiyorum. Umarım derbi kaliteli bir maça sahne olur ve inşallah hakem maçın önüne geçmez’’ açıklamasında bulundu.