Galatasaray Bayern Münih maçı 19:45'de Exxen'de olacak. Ancak Exxen'e yine erişim sağlanamıyor. Galatasaray Bayern Münih başlamasına kısa bir süre kala Exxen yine çöktü! Exxen nasıl açılır, Galatasaray Bayern Münih maçı nasıl izlenir merak ediliyor!

Son dakika Exxen çöktü!

24 ekim 2023 salı akşamı oynanacak Galatasaray Bayern Münih maçı öncesi Exxen çöktü. Exxen'e giremeyen kullanıcılar maçı nasıl izleyecek merak ediliyor! Kullanıcılar Exxen canlı numarası ve müşteri hizmetleri canlı numarasını merak ediyor.

Exxen canlı destek numarası! exxen müşteri hizmetleri!

Maç yoğunluğu nedeniyle çöken kullanıcılar Exxen canlı destek ve exxen müşteri numarasını merak ediyor. Exxen canlı destek numarası ve müşteri hizmetleri numarası "08502418148" olarak vatandaşlar ulaşabilir.

Exxen kredi kartı ödeme çalışmıyor! Çözümü var mı?

Exxen'e en çok girmek isteyenler arasında ödeme yöntemini çözemeyen vatandaşlar isyan ediyor. Exxen kredi kartı ödeme yapıldığında tekrar deneyiniz yazısı çıkıyor. Şu an için bunun çözümü bulunmuyor. 

Exxen kartınız ile tl işlemi yapılamaz!

Exxen şu an için verdiği problem "Exxen kartınız ile tl işlemi yapılamaz!" cevabı oldu. Şu an için Exxen kartınız ile tl işlemi yapılamaz sorununun çözümü bulunmuyor.

Galatasaray Bayern Münih maçı nasıl izlenecek?

Exxen'in çökmesiyle Galatasaray Bayern Münih maçı nasıl izlenecek sorusu gündem oldu. Şu an için ya Exxen maç saatine 30 dakika kala düzelecek. Yada Galatasaray Bayern Münih maçı TV 8.5'da yayınlanacak.

Şu an için Galatasaray Bayern Münih TV 8.5'da yayınlanacağı duyurulması. Karşılaşmayla ilgili tek bilgi Galatasaray Bayern münih maçı Exxen'de şifresiz ve ücretsiz olacağı duyurusuydu