Teknik direktör arayışını sürdüren Beşiktaş'ta gündeme Alman teknik direktör Daniel Farke gelmişti. Tecrübeli çalıştırıcının menajeri konuyla ilgili flaş bir açıklama yaptı.

Bruno Pinheiro ile birlikte Beşiktaş'ın teknik direktör adayları arasında gösterilen ancak Portekizli çalıştırıcının öne çıkmasıyla gündemden düşen Daniel Farke cephesinden ilk açıklama geldi.

Şu an boşta olan Farke'nin siyah-beyazlıları reddettiği öne sürülmüş, ancak deneyimli çalıştırıcının kanadından konuyla ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Alman teknik adamın menajeri Dirk Grosse, transferin söz konusu olmadığını duyurdu.

Milliyet'e konuşan Grosse, "Beşiktaş'a transfer konusu bir süre önce gündeme geldi ama transfer söz konusu değil. Bu konu kapandı" dedi. Bu sözler akıllara Pinheiro tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan "Beşiktaş konusu kapandı" şeklindeki açıklamayı getirdi.

"SEBEBİNİ KULÜBE SORMAK GEREKİR"

Daniel Farke'nin Beşiktaş'a transferinin gerçekleşmemesinin sebebinin, siyah-beyazlıların tekliften vazgeçmesi mi; teklif yapıldıysa teknik adamın bunu kabul etmemesi mi olduğu yönündeki soruya ise Dirk Grosse, "Bunu kulübe sormak gerekir" şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: Fotomaç