Fatih Karagümrük taraftarından TFF'ye tepki!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük'ün Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettiği mücadelenin ardından PFDK'ya sevk edilen Başkan Süleyman Hurma'nın 150 gün hak mahrumiyeti almasına Kırmızı Siyahlı taraftarlardan büyük tepki geldi.

Fatih Karagümrük taraftarından TFF'ye tepki!

Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük'ün sahasında Galatasaray'ı 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından başkan Süleyman Hurma, PFDK'ya sevk edilirken, Hurma'ya 150 gün hak mahrumiyeti ve 150 bin TL para cezası verildi.

Geçtiğimiz sezon 255 gün hak mahrumiyeti alan ve bu cezası 225 güne indirilen Kırmızı Siyahlı başkan Hurma, geçtiğimiz haftalarda cezasını tamamlamış ve tribündeki yerini almıştı.

Ancak cezasını doldurduktan hemen sonra Hurma'ya 150 gün daha hak mahrumiyeti verilmesi, Karagümrük taraftarının tepkisine neden oldu.

Sosyal medyada "Yanındayız Süleyman Hurma" diyerek başkanlarına destek veren Fatih Karagümrük taraftarları, TFF'ye tepkileri yazdıkları bir bildiriyle belirttiler.

Süleyman Hurma'nın, statsız ve tesissiz şekilde kulübü yukarıya taşımak için çalıştığının vurgulandığı bildiride, kararı alanlara da tepki gösterildi.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER