Fatih Karagümrük'ün Başkanından transfer açıklaması!

Süper Lig ekiplerinden, transferde adından söz ettiren Fatih Karagümrük'ün Başkanı Süleyman Hurma, TRT SPOR'a yaptığı özel açıklamada, "Avrupa kupalarına katılmak için mücadele edeceğiz. Yaptığımız ama açıklamadığımız transferlerimiz var" açıklamasında bulundu.

Fatih Karagümrük'ün Başkanından transfer açıklaması!

Süleyman Hurma'nın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Bizim son haftalarda 4-5 oyuncumuz ciddi sakatlıklar geçirdi. Galatasaray maçında da tahmin ediyorum ki 7 tane 11 oyuncumuz olmayacak. Gönlüm, Galatasaray'la daha uygun bir zamanda karşılaşmayı isterdi." dedi.

"Hakemin tarzı ve durumu ne olursa olsun, bizim oyuncumuz kart görmemeli. Hakeme fırsat vermemeli. Hakem arkadaşlarımdan da şunu rica ediyorum, oyuncuları takip etmemek gerekir. Ndiaye kulübede atıldı. Ndiaye küçük bir şişeyi sinirle yere atıyor. Ondan atıldı." ifadelerini kullandı.

"Hakem arkadaşların biraz hoşgörülü olması gerektiğini düşünüyorum. Oyuncuları oyunda tutmaya çalışmalıyız. Bir oyuncu aleni şekilde yüzünüze bir şey yapmadığında, her şeyi duymaya ve görmeye çalışmak, futbola çok uygun bir iş değil." şeklinde konuştu.

"Avrupa kupalarına katılmak için mücadele edeceğiz. Yaptığımız ama açıklamadığımız transferlerimiz var."dedi.

"Türk futbolunun çok ciddi bir revizyona ihtiyacı var." açıklamalarında bulundu.

Kaynak: Trtspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER