GARRY RODRIGUES, MAICON VE MARIANO'NUN SATIŞINA ONAY!


Teklifler gelen Garry Rodrigues, Maicon, Mariano'nun satılmasından yana olan İmparator, buradan gelecek parayla sahada mücadele gücü yüksek, savaşçı futbolcuların transfer edilmesini istiyor. İstikrar anlamında yetersiz bulunan Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda'yı şimdilik tutmak isteyen ancak yaz dönemi iyi bir teklif gelmesi halinde satılması taraftarı olan Terim, ilk 11'inde büyük değişime gitmeyi amaçlıyor. Kiralık sözleşmeleri bulunan Badou Ndiaye ve Henry Onyekuru'nun da sezon sonunda ayrılacağını bilen Terim, yaz transfer döneminde de en az 5 transferle alternatifi bol olan bir kadro kurulmasını yönetimden talep edecek.

2019 yılında geçtiğimiz yıla oranla önemli değişimlere gidecek olan Sarı-Kırmızılılar, gelecek sezona bambaşka bir kadroyla girecek.

TRANSFERLERİ KAMPA YETİŞTİRİN!

Ligin ikinci yarısına daha güçlü bir kadroyla girmek isteyen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, transfer çalışmalarını yürüten 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ile A Takım İdari Menajeri Şükrü Hanedar'ın ellerini çabuk tutmalarını bekliyor.

Takımında en az iki forvet görmek isteyen Terim, Eren Derdiyok'u defterden sildi. Başta Alan Carvalho olmak üzere görüşülen isimleri yakından takip eden ve gelişmelerden haberdar olan Terim'in idarecilerden, "Transferi kampa yetiştirin" ricasında bulunduğu kaydedildi.

İki forvet ve bir de stoper takviyesi yapmak için uğraşan idareciler ise Alan'a bir an önce imza attırıp diğer oyuncuları da kısa sürede açıklamak için kolları sıvadı.

Kaynak: Habertürk