Zeka Oyunu: Oyun oynamaktan ve bulmaca çözmekten hoşlanıyorsanız, bu zeka oyunu tam size göre! Zeka oyunları , yaratıcı yönünüzü çalıştırmanıza ve beyninizin çalışma şeklini değiştirmenize olanak tanır. Bu tür bir beyin oyunu, basit bir bilmeceye eğlenceli bir yön ekleyerek onu daha büyüleyici hale getirir.

Hatayspor'da Christan Atsu ve Taner Savut'tan haber alınamıyor! 4 Kişi kurtarıldı.. Hatayspor'da Christan Atsu ve Taner Savut'tan haber alınamıyor! 4 Kişi kurtarıldı..

Çözümü bulmak için kutunun dışında düşünmeli ve zorluğu yeni bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bu yüzden, Ailenin Yemek Odası Resminde gömülü olan hatayı bulmanızı gerektiren merak uyandıran bir zeka oyunu tasarladık.

zoroptikilluzyontesti (1)

Yukarıdaki görselde akşam yemeği yiyen bir aile resminin ardındaki hatayı bulmalısınız . Grafik, ailenin Yemek Odasında ne olacağını gösterir. Ailenin geri kalanı yemek masasında otururken yaşlı baba ayakta duruyor. Masa büyük bir hindi ile kuruldu. Ancak, görüntünün içinde gizlenmiş bir hata var. Cevap basit ama karmaşık olduğu için soruyu cevaplamadan önce resmi dikkatlice incelemelisiniz. Bir uyarı olarak, bu zeka oyununun yanıtları doğrudan sorunun altında verilmiştir, bu yüzden fazla ileri kaydırıp hile yapmayın!

Bu beyin bulmacasında Aile Yemek Odası Resmindeki hatayı bulmalısınız. Dikkatli bir şekilde bakın ve hatalı olduğunu düşündüğünüz bir şey olup olmadığına bakın. Olağan dışı bir şey görüyor musun? İlk bakışta görseldeki her şeyin doğru olduğuna inanabilirsiniz. Ancak birkaç dakika sonra görüntüdeki gerçek hatayı tespit edebilirsiniz. Hata, adamın yemek masasındaki gözlüklerinde gizlidir.

zoroptikilluzyontesti (2)

Görseldeki hata, adamın gözlüğünün camlarının biri oval, diğeri dikdörtgen olmak üzere iki farklı biçimde olmasıdır.