Fenerbahçe transferde Türklere de yöneldi. Fenerbahçe son dakika 2 a milli futbolcumuzla sözleşme imzalamaya yakın. Fenerbahçe son dakika transfer hareketliliği. İşte Fenerbahçe'de o transferler.

Fenerbahçe'de son dakika transfer hamlesi. Sarı lacıvertliler milli yıldızlarımızla sözleşme imzalıyor. Büyük bir sürprize imza atan Fenerbahçe, 2. milli yıldızımız için her konuda anlaştı. Fenerbahçe transfer çalışmalarını sürdürürken, bugün gelen haberler taraftarı oldukça sevindirdi. İşte Fenerbahçe'de imza şöleni!

Fenerbahçe transferde son dakika!

Fenerbahçe transferde son dakika atağa geçti. 5 transfer yapan Fenerbahçe, 6. ve 7 . transferi A milli futbol takımızda forma giyen yıldızlarla yapacak. Fenerbahçe yıldız isimlere imza attırarak iyi bir kadro kuruyor. İşte Fenerbahçe'nin son 2 milli yıldız transferi. A milli futbol takımızda da oynayan yıldız isimler imzaya yakın.

Fenerbahçe'de imzalar geliyor!

Fenerbahçe'de hareketli saatler. Sarı lacıvertliler yıldız isimlere imza attırmak için artık saat sayıyor. 2 isim birden yeni sezonda Fenerbahçe forması giyecek!

Son dakika Mert Müldür Fenerbahçe'de

mers-1

Son dakika Fenerbahçe Mert Müldür'e imza attırıyor. Fenerbahçe'den son dakika gelen transfer haberine göre Mert Müldür resmen Fenerbahçe'de. 5 milyon Euro'dan açılan Mert Müldür transferi büyük bir transfer başarısıyla 3.5 milyon Euro indi. Herkes 4 milyon Euro gelir dediği Mert Müldür'e Fenerbahçe 3.5 milyon Euro son rakam diyerek resti çekti. Oyuncunun da gelme isteğiyle birlikte kulübü ikna edildi. Mert Müldür yeni sezonda resmen Fenerbahçe'de forma giyecek!

Merih Demiral yada Cengiz Ündür imza atacak!

cen

İlk olarak sporundibi duyurduğu Cengiz Ünder transferinde de Fenerbahçe'nin aşama kaydettiği öğrenildi. Cengiz Ünder'in gelme isteği olmamasına rağmen Fenerbahçe'nin ısrarları yıldız ismi yeniden Süper Lig'e doğru sürükleyecek gibi duruyor. Cengiz Ünder transferinde Fenerbahçe yerli statü de bir sağ açık oynatma isteği etkin. Rashica'nın Galatasaray istediği Fenerbahçe'de CEngiz Ünder seslerini daha sesli çıkartıyor.

Cengiz olmazsa Merih Demiral gelecek!

merih

Fenerbahçe'de kaleciyi yabancı oynatma neredeyse kesinleşti ve yabancı kaleci İsmail Kartal istemese de gelecek gibi duruyor. 1 türk hakkını kalede kaybetmek üzere olan Fenerbahçe, Merih demiral ile stoperde türk oynatma kararı aldı. Ancak hem CEngiz Ünder hem Merih Demiral kafalarında Türkiye'de oynama yokken böyle bir transfer olması oyuncuları da ikna da zorlaştırdı. Ancak iki isimden birinin Fenerbahçe forması giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler... Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler...