Fenerbahçe 2 dünya yıldızı daha renklerine bağlayarak transferi bitirecek. Gece yarısı Fenerbahçe yönetimi yaptığı toplantı sonrası transferde dünya yıldızlarıyla noktalayacak. Daha dolu dolu Ağustos ayı ve Eylül başında transferlerin sürmesiyle Fenerbahçe durmayacak. Ancak Fenerbahçe şu an için ayrılacak isimlere öncelik verdi.

Gustava Henrique ile ayrılacak!

Fenerbahçe son dakika transfer hareketine tekrar başlıyor. Fenerbahçe yönetimi Gustavo Henrique ile kesin olarak yola devam etmeme kararını menajeri Luis Carvalho'ya bildirdi. Özellikle yapılacak transferler için yer açmak isteyen Fenerbahçe Gustavo Henrique için ayrılık kararı verdi. Fenerbahçe'de Pedro'da dün Gremio yolunu tutmuştu.

Dün kadroya yeniden katılan Miha Zajc ve Mert Müldür'ün gelmesiyle Fenerbahçe transferde 2 ismi daha renklerine bağlayarak transferi bitirecek. O dünya yıldızların isimleri belli oldu.

Cengiz Ünder için kritik gün bugün!

Fenerbahçe yapmak istediği ilk transfer Cengiz Ünder. Cengiz'i ikna eden Fenerbahçe kulübü Marsilya ile pazarlık masasında bir türlü ödeme yöntemini çözemiyor. Özellikle cengiz Ünder'e 4 taksit bonservis ödemesi teklif eden Fenerbahçe, Marsilya kulübünden istenileni bir türlü alamıyor. Galatasaray'ın Mauro İcardi'yi 4 yıl içinde ödeyeceği 10 milyon Euro gibi Fenerbahçe ödeme planı sunuyor ancak Marsilya kulübü olumlu yanıt vermiyor. Fenerbahçe ilk yapacağı transferlerden biri CEngiz Ünder olacak.

Nicolas Dominguez aynı sorun var!

Bir dünya satış yapan FEnerbahçe Nicolas Dominguez ile de her konuda anlaştı. Fenerbahçe orta sahasını bambaşka bir seviyeye çıkartacak olan Nicolas Dominguez ile Fenerbahçe el sıkıştı. Ancak Nicolas Dominguez transferinde de son dakika gelişmesi para. 

Fenerbahçe, Nicolas Dominguez için Bologna kulübüne 9.5 milyon Euro kadar çıktı. Bologna kulübü 9.5 milyon euro peşin istiyor. Fenerbahçe ise 3 yılda 4 taksit şeklinde Bologna kulübüne ödeme yapmak istiyor. Ancak peşin ödeme yapılmasında Bologna kulübü çok ısrarcı.

Fenerbahçe hem Dominguez hemde Cengiz Ünder ile anlaştı ancak ödeme planında ufak pürüzler şu an için bu fiyatları durduruyor.