Tur atlayan ancak özellikle oynadığı futbolla büyük bir beğeni kazanan Fenerbahçe, transferde de durmuyor. Fenerbahçe 3 yıldız isme daha imza attırarak yoluna devam etmek istiyor. Fenerbahçe yıldız transferlerinde artık sona geldi. İşte Fenerbahçe'nin yeni anlaştığı ve transferleri için duyurmaya hazırladığı yıldız isimler.

Fenerbahçe 3 transfer daha yapıyor!

Gelenler olduğu gibi gidenlerler de tarihin en büyük bütçelerine ulaşan ve 50 milyon euro elir elde eden Fenerbahçe, şimdi aldığı paralarla transfer yapmaya hazırlanıyor. Aralarında Fenerbahçe başkanı Ali Koç en çok istediği transferde olan isimleri renklerine bağlayarak Fenerbahçe transferi bitirmek istiyor. İşte Fenerbahçe'nin o yıldız 3 transferi!

Fenerbahçe transfer hareketi!

Fenerbahçe transferde imza şov yapmaya başlıyor. Gidenlerden sonra iyice rahatlayan Fenerbahçe yeni gelecek yıldızların bütçeleri tamam.

Cengiz Ünder imzalıyor!

Fenerbahçe'nin en çok istediği isim Ali Koç'un da isteğiyle Cengiz Ünder oluyor. Cengiz'i İstanbul'a getirmeye ikna eden Fenerbahçe, Marsilya kulübüyle de bonservis ödemesi konusunda anlaştı. Cengiz Ünder'in her an Fenerbahçeli yapacak sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Karl Toko Ekambi hazır bekliyor!

Fenerbahçe'de anlaşma sağladığı ancak daha iyi bir yetenek buluruz diye beklettiği Karl Toko Ekambi için de imza vakti geliyor. Lyon 2.5 milyon Euro bonservis almayı kabul etti. Oyuncunun artık Fenerbahçe'ye imzalayacaksam imzalayayım yoksa kulüp bakayım dediği öğrenildi. Ekambi'de Cengiz gibi Fenerbahçe'ye her an imza atabilecek oyunculardan.

Dzeko devreye girdi! Rade Krunic bitiyor!

Fenerbahçe boşnak forvet sonrası Boşnak orta saha için de anlaşma yakın. Özellikle Dzeko'nun oyuncuyu ikna ettiği öğrenilirken, Fenerbahçe kulübü Milan ile pazarlıklarını sürdürüyor. Yüksek bonservis bedeli isteyen Milan kulübü ile Ali Koç bizzat görüştüğü öğrenildi.