Fenerbahçe transferde durmuyor! Wilfried Zaha başta olmak üzere Fenerbahçe transfer bombalarını peş peşe patlatıyor. Fenerbahçe Tadic sonrası bir yıldız isimle daha anlaştı.

Fenerbahçe transferde durmuyor. Sarı Lacıvertliler transfer bombalarını bir bir patlatıyor. Fenerbahçe Tadic transferi sonrası 4 isimle daha sözleşme imzalayacak. Sarı lacıvertliler ligde fırtına gibi esecek 4 transfer birden daha yapıyor. Zaha'da artık Fenerbahçe'de!

Son Dakika Tadic resmen Fenerbahçe'de!

Şampiyonlar Liginde devler sahne alıyor! Şampiyonlar Liginde devler sahne alıyor!

ttad

Fenerbahçe resmi twitter adresinden Dusan Tadic transferini açıkladı. Tadic ile gün içerisinde sözleşme imzalayacak Fenerbahçe'de transfer bitmiyor. Fenerbahçe Tadic'le birlikte 4 yıldıza birden KAP açıklaması yapacak. İşte Fenerbahçe'nin Tadic dahil 4 transferi. Tusan Tadic Fenerbahçe'de 3.5 milyon Euro kazanacak.

Son dakika Mert Müldür Fenerbahçe'de

mmuldur

Fenerbahçe gün içerisinde Mert Müldür transferini açıklayacak. Hem kendisinden hem takımından indirim yaptıran Fenerbahçe, sonraki satıştan pay ile Sassuolo kulübü ikna etti. Mert Müldür gün içerisinde Fenerbahçe'ye imza atacak.

Rodrigo Becao resmen Fenerbahçe'de!

bbeca

Son dakika Rodrigo Becao resmen Fenerbahçe'de. Fenerbahçe için İstanbul sabiha Gökçen Havalimanına kendini indirecek uçağa binene Becao, sağlık kontrollerinden geçtikten sonra 4 yıllık resmi sözleşmeye imza atacak. Rodrigo Becao Fenerbahçe'den 1.6 milyon Euro yıllık kazanacak.

Dominik Livakovic Fenerbahçe'de

lvk

Fenerbahçe bir diğer transferi Dominik Livakovic oldu. Dominik Livakoic, transferinde pürüzleri giden Fenerbahçe, hem Dinamo Zagreb hem oyuncuyla her konuda anlaştı. Hırvat kaleci resmi presedürler tamamlandıktan sonra İstanbul'da olacak. Oyuncunun maaşıyla ilgili pürüzlerde giderildi. Oyuncu FEnerbahçe'de 1.8 milyon euro net maaş alacak.

Wilfried Zaha resmen Fenerbahçe'de

zh-3

Fenerbahçe'ye Tadic sonrası bir müjde de Wilfried Zaha'dan geldi. Wilfried Zaha Al-Nassr Lazio ve Paris Saint Germain kulübünden gelen teklifleri retetti. Lazio'nun yaptığı iyileştirme teklifini de onaylamayan oyuncu gece yarısı Crystal Palace kulübünden ayrıldığını duyurdu.

Wilfried Zaha transferinde ibre artık Fenerbahçe'de. Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Wilfried Zaha'yı bitirin ve transferi kapatalım dediği öğrenildi. Fenerbahçe transferde adeta show yaparak rakiplerne korku verdi.