Ziraat türkiye Kupası maçında Gaziantep Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'nin 2-0 yenerek tur atladığı maçta 3 isim birden sakatlandı!

Mert Müldür sakatlandı!

Osayi'nin milli takımda yer almasıyla birlikte formayı kapan Mert Müldür'den kötü haber geldi. Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal , "Mert Müldür'ü zemine bağlayamayız. Adalesinde sertleşme var. Zemin kötü diye her şeyi zemine bağlayamayız ama bu ağır sahalarda bunlar oluyor." açıklaması yaptı. Mert Müldür ile ilgili resmi açıklamanın yarın sabah yapılacağı öğrenildi.

King sakatlandı!

Fenerbahçe'de bir sakatlıkta King'den geldi. İsmail Kartal  "İki hafta önce burada sahanın zeminin kötü olduğundan bahsetmiştim. Bugün bunu yine söylüyorum. Bu kötü zeminde futbol oynamak çok zor. King'in ayak bileği burkuldu. Ne zaman döneceği belli değil. Bizim amacımız futbolu bir yerlere taşımak. İki takımın oyuncuları nasıl futbol oynayacak. Futbolcular soyunma odasında şikayet etti. " açıklaması yaptı.

Bonucci'de sakatlandı!

Son olarak karşılaşmada Bonucci'nin ayağı şişti. İsmail Kartal "Bonucci geldi hocam ayağım şişti oynayamıyorum. dedi. Daha iyi zeminler olsun, futbolumuzu iyiye taşıyalım. Zeminin kötü olmasına rağmen iyi bir oyun çıkardık. Oyuncularımı tebrik ediyorum." açıklaması yaptı.

En hafif Bonucci'den olsa da King ve Mert Müldür'den kötü haber gelmesi Fenerbahçe taraftarını üzdü.