Fenerbahçe Arda Güler için kararını verdi. Tüm dünyanın peşinden koştuğu Arda Güler için imza vakti yaklaştı. Başta Real Madrid, Barcelona ve Milan gibi kulüplerin istediği Arda Güler için en mantıklı teklif ve karar Barcelona kulübünden olduğu düşünülüyor. Arda Güler için 2023 2024 sezonunda Fenerbahçe de kalacak mı kalmayacak mı o da belli oldu!

Arda Güler gidecek mi kalacak mı sorusu yanıt buluyor!

arda-4

Akıbeti en çok merak edilen isimler arasında yer alan Arda Güler sabah saatlerinde son kez transfer görüşmelerini yaptı. Dün Ali Koç özel bir gemiyle Arda Güler'i aldı ve transfer görüşmelerinde ne durumda olduğunu ne düşündüğünü sordu. Fenerbahçe başkanı Ali Koç Arda Güler'e kime imza atarsan at Fenerbahçe menfaatlerini düşün diyerek Arda Güler'e başka bir teklif sundu. Arda Güler 2023 2024 sezonunda Fenerbahçe'de kalmalı olarak yeni takımıyla sözleşme imzalaması bekleniyor.

Barcelona cephesi açıkladı! Bizi istiyor

Arda Güler için Deco'yu İstanbul'a gönderdim diyen Barcelona başkanı sabah saatlerinde Toni Juanmarti'ne açıklamalarda bulundu. Barcelona Arda Güler trasnferide "Arda Güler Milan ve Real Madrid'le kıyaslayacak olursak bize kendini daha yakın hissettiğini düşünüyor" diyerek Arda Güler için büyük adımın Barcelona olacağı aktarıldı.

1 yıl daha FEnerbahçe forması giyecek!

rda

Arda Güler için İstanbul'da yer alan Barcelona sportif direktörü Deco, Arda Güler için Fenerbahçe'ye resmi tekliflerini ilettiğini BarçaTimes'e verdiği röportajda duyurdu. Bonservis bedeli açıklamayan Deco, bir kısmını bu yıl, kalan büyük kısmını da gelecek yol ödeyelim diyerek transfer teklifi sunduğunu aktardı. Arda Güler ve Fenerbahçe cephesinden güzel haber ise Arda Güler 1 yıl daha Fenerbahçe forması giyecek olması.

İsmail Kartal'da görüştü!

Arda Güler'i ilk oynatan teknik direktör olan İsmail Kartal'da telefon açarak dün Arda Güler'le görüştüğü aktarıldı. TElefonda genç yeteneğe "Buradan şampiyonluk yaşayarak ayrıl, efsane ol, öyle git" diyerek genç yıldızın gelişmesinde büyük bir katkısı olduğunu dile getirerek Arda Güler'e kalması nasiyatı verdi.