Son dakika Fenerbahçe'de transfer hareketliliği. Fenerbahçe Arda Güler'in yerini doldurmaya kararlı. Olası bir Arda Güler ayrılığında Fenerbahçe 10 numarası 19'lık yıldız adayıyla dolduracak.

Son dakika  Fenerbahçe'de bir transfer hareketliliği daha. Fenerbahçe Arda Güler'in ayrılması durumunda yerini 19'lık yıldızla dolduracak. Son dakika olarak verilen haberde olası Arda Güler ayrılığı yaşanması durumunda Ali Koç, Arda Güler ayarında bir on numarayı kadrosuna katacak. Neredeyse her konuda anlaşılan yıldız isim isim sadece Arda Güler'in akıbeti belli olması bekleniyor.

Arda Güler giderse yeri dolacak!

Son dakika Fenerbahçe transfer de de teknik direktör arayışlarında da sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Arda Güler'in akıbeti günden güne belli olsa da Ali Koç özel fedakarlıklar yapmaya hazır olsa da Arda Güler'i tutmak zor olacak. Özellikle yeni bir menajerle yoluna devam eden Güler, 17.5 Milyon Euro kulübe kazandırarak takımdan ayrılacak gibi görünüyor. Ancak Ali Koç Arda Güler gitmesinde diye bugün itibariyle yeni yol haritası ve fedakarlıkları beraberinde getirecek.

Arda Güler büyüledi!

Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme... Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme...

Kalsın isteyen ve neredeyse sosyal medyada kampanya yapan Fenerbahçe taraftarı Arda Güler'in ne kadar kalmasına istese de dünkü milli maçta gösterdiği performans diğer kulüplerinden iştahını kabarttı. Arda güler için İtalya'dan bir çok kulüp Ali Koç'tan yıldız ismi sorduğu öğrenildi.

Bir Fenerbahçe taraftarının yazdığı duygulandırdı!

Arda Güler'in annesinin her seçim bir vazgeçiştir sözlerini bile YKS sınavına girmediği için kullandığına inanmak isteyen Fenerbahçe taraftarı, dünkü golden sonra kendimi boğa heykeline zincirliyorum. Yüreğin el veriyosa git yorumlarında bulundu.

Fenerbahçe'ye genç 10 numara!

Fenerbahçe yeni sezonda mutlak galibiyet parolasıyla çıktığı yolda yeni bir on numarayı kadrosuna katmak üzere olduğu öğrenildi. Zaglebie Lubin forması giyen 19 yaşındaki yıldız on numara Tomasz Pienko ile her konuda anlaştığı öğrenildi. Maaş ve sözleşme süresi görüşmelerinde sona gelindiği ve yıldız oyuncu ikna edildi öğrenildi.

Fenerbahçe yönetimi bugün Lubin kulübüyle bonservis pazarlıklarını sürdüreceği öğrenildi. 

Zaglebie Lubin ile 31 maça çıkan yıldız on numara 3 gol attığı sezonda oynadığı futbolla takdir topladı.