Transfer döneminde resmen olay olan Arda Güler'in gidişi ve gelişi sonuçta sonuçlandı. Ali Koç'un ayrıldığını açıkladığı Arda Güler sonrası FEnerbahçe'den sürpriz bir hareket geldi. Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal isteği doğrultusunda sürpirz bir 10 numaraya gidildi.

Fenerbahçe'ye yeni 10 numara!

Arda Güler'e verilen 10 numara, 1 yıl sırtında taşıyabildi. Hem o mevkiye hem çok yetenekli bir yıldız almak isteyen Fenerbahçe sonuçta muradını erdi. Fenerbahçe'de yeni 10 numara geliyor. Hem mevki hem forma olarak Fenerbahçe ihtiyaçlarını karşılayacak bir yıldız getiriyor.

Fenerbahçe'de hedef 10 numara!

Fenerbahçe Arda Güler'in yerini doldurmaya kararlı. 6 ve 8 numara arayan Fenerbahçe bu sefer 10 numara için hazırlıklar yapıyor. Fenerbahçe'nin yeni on numarası basına sızdı.

Sebastian Szymanski Fenerbahçe'ye

seba

Fenerbahçe, Dinamo Moskova'nın yıldız ismi Sebastian Szymanski gündemine aldı. Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal'ın Arda Güler'in gidişinden hemen sonra Sebastian Szymanski onay verdiği öğrenildi.

Henüz 24 yaşında olan yıldız oyuncu Polanyalı. Ülkesinin milli takımında boy gösteren Sebastian Szymanski, yaşına göre performansı ise görülmeye değer.

250 maçta 37 gol atıp 49 asist yapan yıldız oyuncu geleceğin yıldız adayları arasında yer alıyor.

Bonservisi Feyenoord'da!

Fenerbahçe'nin istediği Sebastian Szymanski bonservisi Feyenoord'da. Feyenoord yıldız oyuncuyu geçtiğimiz sezon Dinomo Moskova'ya kiralamıştı. Oyuncuyu yeniden kiralamak isteyen Feyenoord kulübü yıldız ismi FEnerbahçe'ye vermeye hazır olduğu öğrenildi.