2023/24 sezonunda üç kulvarda mücadele edecek olan Fenerbahçe’de hareketli günler yaşanıyor. Sarı lacivertli camia da teknik direktörün kim olacağı yönündeki tartışmalar devam ediyor. Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’in transferi de gündemin ilk sırasında yer alıyor. Başkan Ali Koç, Arda Güler ve ailesiyle yemekte buluşacak. Arda Güler’in Fenerbahçe’de kalması için tüm şartlar zorlanacak.

glrs

Ali Koç’un Kayseri Ziyareti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç akşam saatlerinde ise Kayseri’ye hareket edecek. Başkan Ali Koç, Kayseri Fenerbahçeliler Derneği tarafından düzenlenen programa katılacak. Derneğe yeni katılan üyelere rozet takdim edilecek. Flamingo Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek olan program basına kapalı olarak yapılacak. Kayseri’deki yerel medya kuruluşlarına dahi Başkan Ali Koç’un ziyaretiyle ilgili bilgi verilmedi. 300 kişinin katılacağı program adeta bir sır gibi saklandı.

_30fdb_v

Gazetecilerinden Saklandı

Kayseri Fenerbahçeliler Derneği tarafından Flamingo Düğün Salonu yetkililerine gazetecilerin görüntü almaması için özel önlem almaları yönünde talimat verildi. Fenerbahçe Başkanı Koç’un gazeteciler tarafından sorulacak ‘’Yeni teknik direktör kim olacak?’’ ve ‘’Arda Güler takımda kalacak mı?’’ sorularına muhattap olmak istememesi nedeniyle programın basına kapalı olduğu ileri sürüldü.