Zaha ve Tete transferleriyle Galatasaray'ın gerisinde kalan ve psikolojik üstünlüğünü kaybeden Fenerbahçe'de transfer hareketliliği. Fenerbahçe başkanı Ali Koç Londra'da transfer çıkarması yapıyor. Fenerbahçe'de Ali Koç'un o ismi alıp getirmesi bekleniyor.

Son dakika Ali Koç'un uçağı kalktı!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un Özel jeti KOC02 İngiltere'nin başkenti Londrya'ya doğru yola çıktı. Tete transferi sonrası taraftarın tepkisiyle karşı karşıya kalan Fenerbahçe, Londra'da o ismi renklerine bağlayıp gelmeye çalışacak!

Fenerbahçe'de transfer politikası değişti!

CEngiz Ünder ve Livakovic transferleri açıklaması beklenen Fenerbahçe, son dakika yediği transferler çalımlarıyla yeni bir adım daha attı. Fenerbahçe'de büyük bir sürpriz olmazsa Ali Koç yıldız oyuncuyu renklerine bağlayıp gelmek istiyor!

Hakim Ziyech için masaya oturuyor!

Fenerbahçe KOC02 uçağının içindeki yöneticilerle Londra'da Hakim Ziyech ve yetkilileriyle görüşecek. FEnerbahçe Hakim ziyech'in Chelsea'da kadro dışı kalmasını fırsat bilerek yıldız ismi renklerine bağlamaya çalışacak. 

Chelsea A takımdan çıkarttı!

Sabah saatlerinde gelen Hakim Ziyech Chelsea'nın A takımından çıkarıldığı haberini duyan Fenerbahçe yönetimi geçmiş yıllarda çok istediği yıldız ismi kadrosuna katmak için uğraşacak.

Daha önce Ajax'ta Tadic ve Hakim Ziyech beraber oynaması bu transferi kuvvetle bitirme ihtimalini güçlendiriyor. Özellikle Tete çalımıyla birlikte taraftarın gazını almak isteyen Ali Koç, Hakim ziyech transferi bitirmekte kararlı.