Ali Koç dur durak bilmiyor. Aziz Yıldırım'ın o sözlerinin tekrar hatırlatıldığı Fenerbahçe yıldızlar getir sözleri gerçek oluyor. Sabah Coutinho haberleri sonrası Fenerbahçe'ye dünyaca ünlü yıldız Thomas Müller'in gideceği iddia edildi. İddia Almanya'nın en köklü gazetesine ait. Fenerbahçe Müller'i istiyor.

Fenerbahçe dünya yıldızlarından dur durak bilmeyecek gibi görünüyor. Önce Kent transferini açıklayan, hemen ardından dünyaca ünlü forvet Edin Dzeko transfer eden Fenerbahçe, bir yıldız daha getiriyor. Fenerbahçe sabah saatlerinde coutinho ile ilgilendiği açıklanmıştı. Coutinho transferinden haber gelmeden Almanlar Fenerbahçe'nin yıldız ismi renklerine bağlamaya hazır olduğu duyuruldu. 

Alman gazete yazdı: Thomas Müller fenerbahçe'ye gidecek

mll

Adı ilk olarak Beşiktaşla anılan, bu sezon Galatasaray'ın renklerine katacağı söylenen Thomas Müller için sürpriz bir atak geldi. Thomas Müller Fenerbahçe'ye yakın. Bu sözler Almanya'nın en köklü spor servisi Bild gazetesinden geldi. bild gazetesi son dakika olarak duyurduğu haberde Thomas Müller Fenerbahçe'ye gidecek haberi yaptılar.

Alman futbolcuları arıyor!

muller1

Türkiye'de oynamış Alman yıldızlardan bilgi aldığını aktaran gazete "Müller, Türkiye'de oynamış Alman futbolculardan Fenerbahçe hakkında bilgi aldı." haberini duyurdu. Thomas Müller'in aradığı Türkiye'de oynamış Alman yıldızlardan da olumlu yorumlar aldığı öğrenildi.

Arabistan'ı kabul etmedi!

Thomas Müller için son dakika verilen haberde Arabistan'a gitmeyi de Fenerbahçe için retettiği bilgiler arasında yer aldı.

Ali Koç özel olarak istiyor!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un Bayern Münih ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan 33 yaşıdanki yıldız için tüm şartları zorlayacağı öğrenildi. Thomas Müller'i ikna etmek için ekonomik seferberlikte ilan edileceği kulüp kaynaklarından sızdı. Fenerbahçe Thomas Müller'e 2023 - 2024 sezonunda yüksek ihtimal forma giydirecek.

Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler! Kamil Grabara'dan Galatasaraylıları kızdıracak sözler!