Fenerbahçe devre arası transfer döneminde yıldız yuncuları transfer ermek için yoğun çaba harcıyor. Bu oyunlardan birisinin de Lucas Moura olduğu ifade ediliyor. Yıldız futbolxu için her yol sarı lacivertlilere çıkıyor.

Tottenham ile kontratı sezon sonunda sonaerecek olan Lucas Moura, İngiliz takımınca gözden çıkarıldı. Fenerbahçe'nin radarında olan Brezilylaı yıldızın an itibari ile başka bir talibi de yok.

Bu gelişmeler doğrultusunda sarı lacivertliler, Lucas Moura için harekete geçti. Brezilyalı yıldızın  transferini sezon sonuna erteleemk istemeyen Fenerbahçe, Avrupa'daki transfer sürecinin kapanmasıyla da işi çabuk bitirmeyi amaçlıyor.

Sarı lacivertliler, Lucas Moura'yı herhangi bir bedel ödemeden renklerine bağlamak istiyor. İngiliz ekibinin de gözden çıkardığı Moura'nın transferinde herhabngi bir zorluk yaşatmayacağı da kaydedildi. Transferdeki en önemli konunun Brezilyalının ikna edilmesi olduğu aktarıldı.

Fenerbahçe, Tottenham'dan 2,9 milyon euro ücret kazanan Lucas Moura'ya bu bedele yakın bir teklifte bulunması bekleniyor. Ayrıca sarı lacivertliler  Moura ile 3 seneliğine bir sözleşme imzalamayı planlıyor. (AKŞAM)