Fenerbahçe'de son dakika KAP açıklaması geliyor. Sarı Lacıvertli kulüpten gelen bilgilere göre Fenerbahçe bugün 2 kap birden açıklayacak. Transfer döneminin en etkili taraflarından biri olan Fenerbahçe, KAP duyurusu rekor kıracak. İşte Fenerbahçe'den bugün duyurulacak KAp transferleri.

Fenerbahçe'de transfer hareketliliği başlıyor!

Fenerbahçe'de gün içerisinde transfer hareketliliği var. Son dakika 2 transfer birden açıklayacak Fenerbahçe taraftarını heyacan sarstı. İlk transferin 2-3 saat içinde açıklanacağı Fenerbahçe'de akşam 22:00'de daha büyük bir transfer için hazırlık var. KAP bugün Fenerbahçe transfer haberleriyle şölen yapacak.

Zenit maçı sonrası açıklama olacak!

Fenerbahçe hazırlık maçında bugün Zenit ile karşılaşacak. Rusya'da kamp yapan Fenerbahçe ilk transferini Rusya kampına da yerleştirecek. İşte Fenerbahçe'nin 2 transferi! Ancak FEnerbahçe'de bir ayrılık yaşandı. 14 milyon Euro'ya Fenerbahçe'den yıldız isim resmen ayrıldı. 

Umut Nayir Fenerbahçe'de!

Transferde Fenerbahçe ilk olarak Umut Nayir'i duyuracak. Her konuda anlaşılan yıldız isim sağlık kontrollerinde de başarılı olmuştu. Başkanlar bazında ufak pürüzlerin dün gece halledildiği öğrenildi. Fenerbahçe başkan vekili Selahattin Baki ile birlikte dün gece yapılan başkanlar toplantısında Umut Nayir konusunda son pürüzlerde halledildi. Umut Nayir resmen Fenerbahçe oyuncusu!

Son dakika Atilla Szalai Union Berlin'de

Fenerbahçe'de resmi ayrılık. Fenerbahçe stoperi Atilla Szalai Union Berlin'e imza attı. Fenerbahçe yine servet kazandı. Fenerbahçe Atilla Szalai transferinde 12 milyon Euro + 2 milyon Euro bonus alarak transferi tamamladı. Atilla Szalai resmi Kap açıklaması gün içerisinde gelecek. Fenerbahçe Arda Güler sonrası Atilla Szalai satışıyla yine milyon Euro'lar kazandı.

Szalai transferi için Zenit 17 milyon Euro önerdi. Ancak oyuncu Rusya'ya gitmek istemiyorum diyerek Bundesliga yolunu tuttu.

Wilfried Zaha Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği Wilfried Zaha transferinde sona gelindi. Wilfried Zaha sabah saatlerinde ikinci Suudi Arabistan kulübünü retetti. Böylelikle Fenerbahçe'nin transferde rakibi kalmadı. Şampiyonlar ligi oynayan Lazio ısrarı sürse de o paralara çıkma ihtimali kalmadı. Bu sebeple Wilfried Zaha resmen Fenerbahçe diyebiliriz artık.

Wilfried Zaha 22:00'de açıklanabilir!

Son dakika Wilfried Zaha transferi için gelen bilgiler arasında bugün 22:00'de Fenerbahçe Zenit maçı sonrası KAp açıklaması geleceği yönde. Fenerbahçe'nin bugün 2 resmi transfer ve 1 ayrılık haberi vermesi bekleniyor. Umut Nayir Zaha transferleri ve Atilla Szalai transferi resmi olarak duyurulacak.