Fenerbahçe Cengiz Ünder sonrası bir milli yıldızı daha renklerine bağladı. Fenerbahçe Cengiz Ünder transferi tamamlamıştı. Fenerbahçe yeni bir milli yıldızı daha renklerine bağlayarak türk problemini kalıcı olarak çözdü.

Fenerbahçe Cengiz Ünder transferi tamamladığını dün açıklamıştık. Cengiz Ünder'i renklerine bağlayan Fenerbahçe bir milli yıldızı daha renklerine kattı. Fenerbahçe çok gizli olarak gösterdiği transferi tamamladı. Mert Müldür'le ilgilenmeyi durduran Fenerbahçe yeni bir milli yıldızı daha renklerine kattı.

Fenerbahçe transferde durmuyor!

Adını çok söylemeyen ancak tüm taraftarın bildiği milli yıldız takıma katıldı. Fenerbahçe transferde Edin Dzeko, Kent ve Tadic oynadığı futbola aşık olan taraftar, yeni transferleri de bekliyor. Özellikle Cengiz Ünder transferiyle oldukça rahatlayan ve resmi hesaptan transferin spoilerini veren Fenerbahçe şimdi yeni bir milli yıldızı renklerine kattı. Fenerbahçe 3 türk oyuncu problemini kesin olarak çözerek böylelikle kaleye yabancı transferini tamamladı.

Son dakika Zeki Çelik Fenerbahçe'de

Fenerbahçe Milli takımın ve Roma'nın sağ beki Zeki Çelik'i renklerine bağlamaya hazır. Tıpkı Cengiz Ünder gibi Zeki Çelik'i de ikna eden Fenerbahçe Roma kulübüyle görüşmelerini sürdürüyor. İtalyan ekibi ile sıkı bir pazarlık yapan Fenerbahçe transferde sona geldi.

Roma 7 milyon istiyor, Fenerbahçe 5 milyon veriyor!

Stefan Kuntz görüşme odasına! Stefan Kuntz görüşme odasına!

1997 doğumlu oyuncunun Fenerbahçe'ye 5 milyon Euro ile transfer olup daha sonraki satıştan yüzdelik pay vererek transferin tamamlanması bekleniyor. Zeki Çelik, Fenerbahçe'de oynamayı isterim demesi üzerine oyuncuyla transfer pazarlığı tamamlandı. Roma kulübü için haberlerde Fenerbahçe'nin 7 milyon Euro teklif ettiği açıklanıyor ancak doğrusu o değil. Fenerbahçe Roma'ya 5 milyon Euro verebileceğini iletip kulübün kararını bekliyor. 

Fenerbahçe Zeki Çelik'i renklerine bağlaması durumunda Mert Müldür transferini bir daha sormayacak. Zeki Çelik'in Mert Müldür gibi istekleri olmadığı ve oynayacağı bir kulübe gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Fenerbahçe'de son maçta performansı yüksek olan Osayi Samuel'in yüksek bonservisle transfer olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.